Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Колко струва?

    Днес съм решила да започна един гоблен,но първо трябда да си купя конци и панама.Моят въпрос е колко струва едно мулине DMC и колко струва 30/30см панама?
    А колко струват и другите видове конци като Actor и т.н.?
    Плс кажете!

  2. #2

    Подразбиране отговор

    Аз лично съм купувала ДМЦ на 0,80лв чилето,можеш да купиш Пъпетс за 0,35-0,40лв.,за другите не съм сигурна.А панама разграфена купих скоро двойна ширина/тя е на метър/ за 7лв./м.Успех :wink:
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  3. #3

    Подразбиране

    Какво знаци двойна ширина?
    Ти какви конци предпочиташ dmc или други?

  4. #4

    Подразбиране за конците Пъпетс

    Dayli, какви са тези конци Пъпетс(искам да кажа дали са качествениа) и дали знаеш къде се продават в София?

  5. #5

    Подразбиране

    elena88,не знам от къде си,тук в Пловдив едно чиле е 70 ст....

  6. #6

    Подразбиране

    И в Добрич са 0.70ст.

  7. #7

    Подразбиране

    За София:
    DMC са 70 стотинки в магазина на "Стефан Стамболов" 8. Там има и доста видове панами. Аз съм си купувала панама от магазина до Попа на "Граф Игнатиев" 47А. Беше 6,60 лв., неразграфена, двойна ширина (доколкото си спомням). Взех си половин метър и май скоро няма да ми трябва нова, предвид дребосъчетата, които шия .
    Anchor и DMC в същия магазин са 0,75 лв.Там има и Пъпетс - 0,35 лв., а също и Венус - цена не помня (мисля, че бяха споменавани някъде из темите). И други имаше, но не си спомням какви точно бяха - май българско мулине.
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Мерси много за информацията.Аз съм от Горна Оряховица и вчера си купих Puppets.Тук при нас те са 40ст.,а DMC са 80ст.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •