Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 87

Тема: моите

  1. #1

    Подразбиране Етапите на Ya-ya

    Здравейте,бих искала да ви представя моите започнати и недовършени гоблени
    Редактирано от manka : 02.01.2010 в 23:48. Причина: ново заглавие

  2. #2

    Подразбиране Не мога повече да трая

    Бях решила да започна нов гоблен след като завърша поне един,но шило в торба стои ли?
    Затова бързам да ви се похваля:от днес съм редови член на клуба на "лудите за връзване",т.е. шиещите Golden Kite.След като 1 седмица рових в сайта им ,събирах конци и 3 дни ги навивах и надписвах,днес започнах това:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления на новата любителка на Golden Kite за прекрасния гоблен, който си избрала.
    С колко цвята е и на каква панама го шиеш?
    Успешно шиене и показвай по-често до къде си стигнала.

  4. #4

    Подразбиране

    89 цвята,15 от тях мартеници.
    Макар че съм фен на кръстатия бод,го започнах с гобленов бод 1:1.Дълго се колебаех,но в крайна сметка реших да го шия така поради следните причини:много единични бодове,честа смяна на конци и много мартеници.Поради тези причини започването и завършването с кръстат бод щеше да бъде -ужас...

  5. #5

    Подразбиране

    Поздравления за гоблена,който си започнала!
    Тези които шият GK заслужават най-големи възхвали и насърчаване,така че смело напред!
    Според мен добре си се ориентирала към бод 1:1,така ще се получи по-истинско и изразително!
    А какъв е оригинарният бод по схемата?

  6. #6

    Подразбиране

    Според указанията е с кръстат бод.

  7. #7

    Подразбиране

    Не че имам много за показване.Това е по-скоро проба дали ще се справя с прикачването през Radikal-ru.


    Ура!Успях!
    Radrod,благодаря ти!

  8. #8

    Подразбиране

    Доста си ушила, при условие че знам какви са схемите на ГК.Надявам се че ти е доста интересно.

  9. #9

    Подразбиране

    Така е,много ми е интересно и страшно много ми се шие.Въпреки честата смяна на конци и единичните бодчета .И засега не ми е чак толкова трудно,колкото очаквах.
    Ех,да имах и това време за шиене,което искам....сега буквално гледам да си открадна половин час на ден,и ако успея съм много щастлива.

  10. #10

    Подразбиране

    Едно много мъъъъъничко етапче...

    Извинете ме за снимката, не е от най-добрите.

  11. #11

    Подразбиране

    Избора ти е страхотен. Напълно ти съчуствам ,аз в момента съм на Хеад ,но мисля че щом резултата е прекрасен си заслужава труда .Очаквам следващите етапи знам че отстрани изглежда малко ,но си е доста труд с тези единични бодчета .Продължавай смело, а ние ще те подкрепяме .

  12. #12

    Подразбиране

    Ето го обещаното етапче.


    И в по-близък план-макар че снимката не стана добра
    .

  13. #13

    Подразбиране

    Те като цяло са им тъмни почти всички моделите, но се получава много добре. Сигурна съм, че крайният резултат ще е несъмнено очарователен. Нямам търпение и аз да започна моя, който сглобявам.

  14. #14

    Подразбиране

    Не трябва да имаш никакви съмнения. В крайна сметка се получава дори по-добре от картинката. Като се включат всички цветове, всичко си застава на мястото. Дерзай. Чакам да гледам.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздрави и от мен.Както всички гоблени на ГК , така и този ще стане красив. И като го свършиш , пак ще искаш да шиеш техен модел.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •