Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 45

Тема: РАДРОД

  1. #16
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Малката Мадона вече изгладена и оформена като подарък
    Редактирано от радрод : 05.01.2010 в 10:07.

  2. #17
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Ето я и графиката на Исус - под номер 5 от срамния ми списък
    На втората снимка се вижда по-ясно, че е на панама екрю

  3. #18
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Да ви представя и вече съвсем завършени първите два за тази година...

    Твърдо съм решена, че ще пълня само тази тема и до края на годината няма да започна нов гоблен, въпреки провокациите на някои съфорумки

  4. #19
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Ето го и номер 9 - Малки палавници от списъка за изпълнение...
    Кутретата са къпани, загладени и оградени в рамка

    Малкия е във възторг само подскача около тях и не дава да ги окача на стената

  5. #20
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Най-новите ми произведения оригинал на "Орхидея" - цветята са шити с кръстчета, а фона и паспартуто са рисувани върху панамата
    Редактирано от радрод : 05.01.2010 в 10:28.

  6. #21
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Вече спокойно мога да ви покажа Мадоната от играта за 8-ми март Шита е изцяло със сребърно ламе, с бод кръстче и е за много специална приятелка от форума

  7. #22
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Тази икона я ших със златисто ламе, на кръстчета и е специален подарък за едно златно момиче от форума oonnato

    Другата ми златна икона още не е при новият си притежател, затова няма да я покажа до понеделник

  8. #23
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Забравила съм да си сложа и другата златна Мадонка, която беше подарък за едно прекрасно момиче Нушка /Tiana/, идеята пък за картонената рамка я взаимствах от подаръка ми от Мимето /oonnato/. Въобще... удоволствието да получаваш и да даряваш подаръци е огромно

    А ето ми го и Кандамара, купен от Германия от една друга моя приятелка от форума, изпратен до вратата ми пък друго момиче пак от форума и ушит и рамкиран от мен:
    Редактирано от радрод : 05.01.2010 в 10:09.

  9. #24
    радрод
    Guest

    Подразбиране Моля, не копирайте снимките! Всички права запазени!

    Малко отчет за всички прекрасни момичета тук.....
    -по дизайн на Дименшънс, с мой ключ, на 18кт панама, бод - кръстчета, полукръстчета, контур
    -по дизайн на една полякиня, с мой ключ, на 16кт панама, бод - кръстчета, ламе, подаръци за лелите в детската градина, рамката от цветен картон
    -"ЗДРАВЕ" по дизайн на Панна, с мой ключ, на 16кт бяла панама, вместо на черна, бод - кръстчета, с бродирани имена
    -"ПАРИ" по дизайн на Панна, с мой ключ, на 16кт панама, бод кръстчета, полукръстчета, с бродирани имена
    -специален подарък за Светла Петрова
    Редактирано от радрод : 03.08.2009 в 16:17.

  10. #25
    радрод
    Guest

    Подразбиране Моля, не копирайте снимките! Всички права запазени!

    и тези .....
    -"МИР" по дизайн от списание, с мой ключ, на наша панама, с бод кръстчета през дупчица, ламе, рамката е от велур
    -"ЩАСТИЕ" по дизайн от списание, с мой ключ, на наша панама, с бод кръстчета през дупчица, ламе, рамката е от велур
    -по дизайн от списание, ключ мой, наша панама, бод 1/1, контур, ламе мартеница с другия цвят
    -по неизвестен дизайн, ключ мой, 16кт панама, бод 1/1, контур, ламе, мъниста
    -по дизайн на Милена Стил, със спазен ключ, наша панама, бод 1/1, контур, рамката е от плат
    Редактирано от радрод : 03.08.2009 в 16:24.

  11. #26
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Благодаря ви, мили приятелки
    Да ви представя и нещо съвсем ново - съботно-неделното ми изобретение


    Моделът е за украса на кърпа от френско списание, цветовете и оформлението като бискорню е изцяло моя идея; панама-22кт екрю; бод - кръстче през дупчица, контурен и специфичен бод на сглобката - във всяка дупчица; вата, пискюлчета

  12. #27
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Много се радвам, че ви хареса това мъниче, благодаря най-искрено.
    А след днешната сутрин, вече нямам незакачен на стената гоблен
    Снимките не са ясни, но ще ме извините, тъкмо си ги закачих и не ми се сваляха
    Редактирано от радрод : 05.01.2010 в 09:44.

  13. #28
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Моята маска на Ланарте - на българска панама екрю, с бод кръстчета през дупчица, ключ - спазен.
    Изцяло благодарение на Сузи от Варна
    Редактирано от радрод : 05.01.2010 в 10:09.

  14. #29
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Йероглифа "Изпълнение" е готов Не е къпан, защото ще му правя и другарчетата....
    Ших го 1/1, с 2 нишки конец на наша панама, основните цветове от ключа съм ги сменила според моят интериор и ще ги ползвам и за останалите от серията йероглифи, направих и една мартеница със златно ламе и основния цвят по контурната линия, защото съм измислила вече и тройна златна рамка
    Въобще пак треска ме затресе
    Редактирано от радрод : 05.01.2010 в 10:05. Причина: грешка в превода на йероглифа

  15. #30
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Ех, Сузи благодарение на твоето голямо сърце, сега и аз мога да представя моята Клеопатра

    Ето и малкият модел на Ланарте - Клеопатра - ших го по оригинален ключ, панама - екрю 25кт, бод - кръстче през дупчица и полукръстче във всяка дупчица с обратен наклон.
    Редактирано от радрод : 05.01.2010 в 09:48.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •