Показване на 1 до 15 от 801

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Mомичета да ви покажа част от цветята ми докато се усетя да снимам и цветята които са на терасата половинката замина командировка и ме остави без фотоапарат но ще ги наснимам и тях по късно
    http://www.gilia.snimka.bg/album.php?album_id=279310
    Много са ти красиви цветята Мимка а да ви попитам тази ходина ми подариха хибискус беше си изрязан покараха му хубави нови клонки но не цъфти торя го но пъпки няма .

  2. #2

    Подразбиране

    Мимка, цветята ти са красиви!А хибискусите са наистина за снимка.
    Галя , цветята ти са толкова свежи-сякаш не е горещо лято.Теменужката непрекъснато ли ти цъфти.Аз непрекъснато питам ,защото моята забрави кога е цъфтяла.

  3. #3

    Подразбиране

    Lari теменужките поспряха да ми цъфтят че имаха много листа една близка ми каза да им махна част от листата и сега ги гледам пак започнаха да цъфтят а листата ги слагам в малки саксийки и подарявам на близки и приятели .Аз съм ги посадила в осем сандъчета по две коренчета и много добре си виреят така те са ми голяма гордост защото съм си ги захванала от листенца и много се стахувах че няма да цъфтят че хола ми е южно изложение но имаме един голям орех точно пред прозореца и прави сянка но на тях им хареса сянката явно .Имам мини теменужки но снимката ми беше размазана като имам фотоапарат ще ги покажа много са сладки с едни малки листенца и кичести розови цветове а сега си захващам и лилаво с бяло от мини варианта .

  4. #4

    Подразбиране

    Галя, благодаря за отговора!Аз имам една, но не мога да ги гледам.Много са красиви,но все нещо им се случваи ги губя.Сега ще й поизчистя листата и дано тръгне.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •