Показване на 1 до 15 от 801

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Галя, всички цветя са впечатляващи,дори и най-бялото и рошаво!А как си направи това езерце или по-точно как ще го почистваш.Направата ми е ясна.Отдавна умувам за нещо такова за водната лилия.

  2. #2

    Подразбиране

    сега виждам че сте маисторки и в цветарството.
    ето и моето японско кътче/градина/ и кафето което отглеждам на балкона
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  3. #3

    Подразбиране

    Pepito, а кафето цъфтяло ли ти е? Аз гледам два храста кафе.Особено единият е доста голям,но до сега не са цъфтяли.Тази пролет ги изнесох на двора и станаха още по-красиви.

  4. #4

    Подразбиране

    не цъфтял засега прави листна маса само
    много ми се иска да го съхраня и зимата
    обичам красивите неща

  5. #5

    Подразбиране

    през зимата не е проблем-на топло ,но не горещо.Стане ли му много топло и листата пожълтяват и капят.Обича да го оросяват.Единият ми храст е на 7 години.

  6. #6

    Подразбиране

    Да покажа какъв цвят ми цъфна мушкатото с шарените листа.А на другото цвете не се сещам името
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  7. #7

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Галя, всички цветя са впечатляващи,дори и най-бялото и рошаво!А как си направи това езерце или по-точно как ще го почистваш.Направата ми е ясна.Отдавна умувам за нещо такова за водната лилия.
    Лари тези красоти са на сестра ми сами са си го правили езерцето и мисля че няма да го пълнят с вода а как хубаво ще му е с водичка и водни лилии в него За съжаление съпруга ми замина командировка и взе фотоапарата не мога нищо да снимам имам нови цветя за показване а не мога да се похваля но като си дойде ще наваксам

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •