Показване на 1 до 15 от 801

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Nelia, страхотни тераска и прекрасни цветя - място за релакс и занимание с любимото хоби, дано да нямаш никакви проблеми с цветенцата, че при тази влага и жега при нас не им се отразява добре. Имам и питане -ниерембергията от семенца ли си я отгледала или готов разсад ?

  2. #2

    Подразбиране

    Triana,
    много хубави и твоите цветя, дори се учудих за ехмеята, че толкова скоро ти е нацъфтяла, ако не се лъжа по-книгите пише на 7 година след изникването на бебето, явно се грижиш много добре за нея и мястото, на което е разположена и е харесало.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Triana,
    много хубави и твоите цветя, дори се учудих за ехмеята, че толкова скоро ти е нацъфтяла, ако не се лъжа по-книгите пише на 7 година след изникването на бебето, явно се грижиш много добре за нея и мястото, на което е разположена и е харесало.
    Сигурно си права за мястото ,но и в един цветарски магазин ми казаха да сипя във фунията и и малко течна тор и цъфна
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране н

    И аз да се похваля с цветето, което много харесвам. Нещо боледува, но все пак ме радва.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КЕЛЕБЕК

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    И аз да се похваля с цветето, което много харесвам. Нещо боледува, но все пак ме радва.
    Защо мислиш че боледува? Аз го гледам от години,ако имаш проблеми мога да помогна.

  6. #6

    Подразбиране глициния

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    И аз да се похваля с цветето, което много харесвам. Нещо боледува, но все пак ме радва.
    Мони ето това е глициния
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Nelia, страхотни тераска и прекрасни цветя - място за релакс и занимание с любимото хоби, дано да нямаш никакви проблеми с цветенцата, че при тази влага и жега при нас не им се отразява добре. Имам и питане -ниерембергията от семенца ли си я отгледала или готов разсад ?
    Благодаря за милите думи!Опитвам се да засенчвам с чадър донякъде и често поливане,дано жегите наистина не повлият гибелно на цветята ми.
    Да ниерембергията,съм я сяла аз със семена на Флорасем.
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  8. #8

    Подразбиране

    Nelia, благодаря за инфото, догодина ще пробвам!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •