Показване на 1 до 15 от 801

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Мони, цветето ти се казва Пахистахис, аз също го имам от много години .Като го гледам твоето ..нищо му няма

    Аз тази пролет си купих Глициния- Черен дракон. Внос от Полша. По картинката би трябвало да цъфне тъмнолилава и кичеста. Насадила съм я в двора на майка ми,че мъжът ми едвам ми изтърпява сините увивни фунийки/ Ипомея/..задушавали му гроздето..Другата пролет се надявам да ми цъфне..
    Иначе сега ми цъфти пахистахиса, хибискусите-обикновен червен, Гатор Прайд и Маделин Шампион, днес ми цъфна банановата кичестата..
    Най -важното забравих да ви се похваля..от 8-9 години гледам Пасифлора Церулея..От 2 години я гледам вън на двора засадена,тази студена зима успя да презимува и сега е отрупана с цвят..завчера имаше цели 8 цвята отворени наведнъж...Трябва да взема да снимам! Който му е любопитно ,част от цветята ми ги има снимани в снимка .бг / в подписа ми..
    Поздрави!

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета,имате много красиви цветя.А аз имам един въпрос-на скоро ми подариха едно цвете и си го пресадих в по-голяма саксия,но явно че пръстта която купих не е била много хубава,защото сега около цветето ми летят едни мушички-черни-приличат на винарки и излизат от пръстта.Опитвах да ги махна с черен чай,после сложих 5 кибритени клечки вътре но и така нямаше резултат.Кажете какво да направя за да се махнат тези мушички че се разпространиха и по другите ми цветя.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •