Страница 10 от 54 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 801
  1. #136

    Подразбиране

    а с тази снимка спечелих красив и огромен градински чадър от списание "Къща и градина", жалкото е че нямам нито едно от двете и още си стои опакован
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #137

    Подразбиране

    Прекрасни разцъфнали цветя. Личи си , че идва пролетта. А това малко слънчице е голям сладур.

  3. #138

    Post

    А това е моят бенджамин.Май ще трябва да пробия дупка на тавана,че да отиде на гости на съседите
    Редактирано от eli1958 : 15.04.2009 в 21:54.

  4. #139

    Подразбиране

    И на двете дами цветята са прекрасни.Моето восъче още не се е разтворило.А аз днес си купих две рози от пловдивския панаир.Но съм много разочарована-всяка година все по.бедно е представянето.

  5. #140

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mishone Виж мнение
    ето малко красота и от мен
    Какви са последните две цветя ат 136 пост??? За пръв път виждам нещо подобно ... Като че от восък са направени!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  6. #141

    Подразбиране

    Това цвете се казва Хоя [HOYA],или народа го знае Восъче ето как изглежда листата преди да цъфне
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #142

    Подразбиране

    Деница, а на панаира в 4-та палата го има със страхотно едри листа.

  8. #143

    Post

    Това цвете се захваща много бързо от резник и направо се сади,без да се топи във вода.Когато цъфне от цветчетат изтича един сок ,като сълзичка и много хубаво ухае.

  9. #144

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Деница, а на панаира в 4-та палата го има със страхотно едри листа.
    Лари, днес от теб разбрах за Панаирното изложение , май пловдивчани го посещаваме най-рядко
    Аз винаги съм предпочитала животинския пред растителния свят, но напоследък взех да изневерявам на течението Ако времето в Събота е слънчево ще ви снимам мойте китки
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  10. #145

    Подразбиране

    До колкото разбрах ,на 4-ти ще има киноложка изложба.И тя ми е хоби, но ми е невъзможно пак да пътувам,че си имам болен на легло.

  11. #146

    Подразбиране

    гледам, че вече всичко е обяснено за цветето, а снимките са преди и след разтварянето на цвета

  12. #147

    Подразбиране

    цветята ви са прекрасни.Но да попитам детелината ти сега ли е снимана?Много я харесвам, но моята все още спи, а може и да не се събуди....
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  13. #148

    Подразбиране

    детелината ми е целогодишно на терасата и никога не заспива. Цяла година, дори и през зимата си е зелена, а сега започва и да цъфти и така до есента.

  14. #149

    Подразбиране

    Браво на детелината и на собственичката! Моята червена детелина цъфти целогодишно.Но зелената си спи и късно се събужда-малко е мързелива.

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз също имам червена детелина,която не спи(казаха ми ,че лятото се загубвала и после пак пониквала от луковичките...)..е моята не спи въобще..Имам я от 5 години-цъфти ми няколко пъти в годината.Също много си харесвам и пасифлората, която ми цъфти 2 пъти в годината..
    А последната ми придобивка от Цветната пролет сега(аз ги посещавам редовно тези изложения-пролетта и цветната есен също) е Орхидея Фаленопсис ( от години се каня да си купя...казаха ми,че били капризни за отглеждане) Тази година съпругът ми ми я подари...Изложенията наистина стават все по-бедни и постни...
    Но, аз си ги посещавам редовно,защото съм фен на животните и цветята...
    Редактирано от leti_at : 06.04.2009 в 23:10.

Страница 10 от 54 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •