Страница 10 от 45 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 801

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    пролетта донесе цвят и в моята "градина", и дръвчето, моята гордост
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Колко хубави цветя имат нашите гобленарки!Възхищавам се и се радвам на всеки показан цвят, защото зная с колко любов се отглежда всяко цвете!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте, имам си втора красавица( освен орхидеята),вчера приятели ми подариха бяла кичеста азалия...Пристъпвам с много страх в отглеждането им...\
    Вече имам една уморена (преди години) азалия..При нея интересното беше,че ми пускаше пъпки и те окапваха малко преди да цъфнат...

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря на всички ви за съветите...още са живи и орхидеята и азалията...поливам ги 1 път седмично, като потапям саксиите им в др. съд с вода...Като прецъфтят мисля да ги пресадя...За орхидеята-в прозрачна саксия,сигурно стъклена и в специална смес за орхидеи( нещо като начупени дървени кори), а азалията в керамична негледжосана саксия.И азалията ще я изкарам на двора на сянка...Това понаучих из цветните форуми...ако бъркам някъде-моля ви поправете ме!
    Кики много ти е красив хибискусът..аз си захванах такъв цвят, но ми е цъфтял само веднъж, докато клонката се окореняваше...сега расте и няма още цветове...

    Сега предстои да ми цъфнат двата вида от Амарилисите...ама да ви се оплача...от миналата година са лепнали едни щитоносни въшки( дето приличат на кафяви брадавици...и не мога, и не мога да ги оправя...и въпреки всичкото... те милите се напъват и цъфтят-като прецъфтят ще им отрежа листата ,до луковицата , дано като изкарат нови да нямат въшки...)Третият ми вид амарилис...тази пролет ми е сърдит и за сега не ще да пусне цвят..

  5. #5

    Подразбиране

    Много интересно!Това не е ли вид палма.Не мога добре да видя листата.Показвай развитие.

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте!Това цвете ми прилича на Юка,цъфти мнаго рядко, а цвета мирише като Момина сълза,ако не бъркам нещо.Лек и спорен ден!

  7. #7

    Подразбиране

    И аз го оприличавам на нещо познато.Може ли да научим името му.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    Не е палма
    Мони, това ми прилича на драцена. Орхидеята ти е много красива. Аз отглеждам само орхидеи. Не са много, но и жилището ми е малко. Имам и няколко хибискуса. Ето линкове към албумите ми.
    http://snimka.bg/album.php?album_id=239732
    http://snimka.bg/album.php?album_id=340150

  9. #9

    Подразбиране

    mishone, прекрасна градинка си отгледала в дома си.

  10. #10

    Подразбиране

    Това е част от моята градина на село.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    eto ya i moyata orhideya
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Smile

    Да ти е честита новата придобивка!Орхидеята е разкошнаА за азлията трябва да знаеш,че не обича да се преполива и да бъде изложена на пряка слънчева светлина и течение.Успех в отглеждането и.

  13. #13

    Подразбиране

    Честита придобивка! Дълго да й се радваш.Към съвета на Ели добавям, че азалията не обича и да остава суха-бързо й капят листенцата и цветовете.Успех в отглеждането!

  14. #14

    Подразбиране

    колко много цветя сте показали
    А на мен ми цъфна едно ново хибискусче и много се радвам



    Не мога да намалям снимките Как става това???
    Редактирано от кики : 16.04.2009 в 18:31. Причина: добавяне

  15. #15

    Подразбиране

    Ехей, каква красавица си отгледала само...Прекрасна е!А трудно ли се отглеждат орхидеите?Като се замисля сега, не ми е идвало на ум да се опитам и аз да си имам такова цвете у дома.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

Страница 10 от 45 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •