Страница 12 от 54 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 801
  1. #166

    Подразбиране f

    И аз си я обичам. Цъфти за трети път откакто я имам. Лесно се гледа. Вземете си смело
    КЕЛЕБЕК

  2. #167

    Подразбиране

    Страхотни е тая орхидея,а и градинката на перваза е супер.Зюмбилите са ми едни от любимите цветя,но всички вие сте страхотни и затова притежавате и тези красоти.

  3. #168

    Подразбиране за форума

    момичета,като гледам май всички , които сме гобленарки сме си и цветарки,аз също имам доста цветя, някои съм показала в по предишните странички,а други ще чакам малко да се пооправят след зимата ,в момента е април а каменното ми цвете ще цъфне след 2-3 дни и веднага ще ви го покажа

  4. #169

    Подразбиране

    Мони орхидеята е чудесна!Ако има проблеми с неприятел или др. ми се обади/Нали знаеш какво работя/ Пожелавам ти да нямаш такива ! Мойте любими цветя са стрелиция и антуриум !Много са красиви!

  5. #170

    Подразбиране

    пролетта донесе цвят и в моята "градина", и дръвчето, моята гордост
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #171

    Подразбиране

    Колко хубави цветя имат нашите гобленарки!Възхищавам се и се радвам на всеки показан цвят, защото зная с колко любов се отглежда всяко цвете!

  7. #172

    Подразбиране

    mishone, прекрасна градинка си отгледала в дома си.

  8. #173

    Подразбиране

    Това е част от моята градина на село.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #174

    Подразбиране

    eto ya i moyata orhideya
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #175

    Подразбиране

    Здравейте, имам си втора красавица( освен орхидеята),вчера приятели ми подариха бяла кичеста азалия...Пристъпвам с много страх в отглеждането им...\
    Вече имам една уморена (преди години) азалия..При нея интересното беше,че ми пускаше пъпки и те окапваха малко преди да цъфнат...

  11. #176

    Smile

    Да ти е честита новата придобивка!Орхидеята е разкошнаА за азлията трябва да знаеш,че не обича да се преполива и да бъде изложена на пряка слънчева светлина и течение.Успех в отглеждането и.

  12. #177

    Подразбиране

    Честита придобивка! Дълго да й се радваш.Към съвета на Ели добавям, че азалията не обича и да остава суха-бързо й капят листенцата и цветовете.Успех в отглеждането!

  13. #178

    Подразбиране

    колко много цветя сте показали
    А на мен ми цъфна едно ново хибискусче и много се радвам



    Не мога да намалям снимките Как става това???
    Редактирано от кики : 16.04.2009 в 18:31. Причина: добавяне

  14. #179

    Подразбиране

    Благодаря на всички ви за съветите...още са живи и орхидеята и азалията...поливам ги 1 път седмично, като потапям саксиите им в др. съд с вода...Като прецъфтят мисля да ги пресадя...За орхидеята-в прозрачна саксия,сигурно стъклена и в специална смес за орхидеи( нещо като начупени дървени кори), а азалията в керамична негледжосана саксия.И азалията ще я изкарам на двора на сянка...Това понаучих из цветните форуми...ако бъркам някъде-моля ви поправете ме!
    Кики много ти е красив хибискусът..аз си захванах такъв цвят, но ми е цъфтял само веднъж, докато клонката се окореняваше...сега расте и няма още цветове...

    Сега предстои да ми цъфнат двата вида от Амарилисите...ама да ви се оплача...от миналата година са лепнали едни щитоносни въшки( дето приличат на кафяви брадавици...и не мога, и не мога да ги оправя...и въпреки всичкото... те милите се напъват и цъфтят-като прецъфтят ще им отрежа листата ,до луковицата , дано като изкарат нови да нямат въшки...)Третият ми вид амарилис...тази пролет ми е сърдит и за сега не ще да пусне цвят..

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Много интересно!Това не е ли вид палма.Не мога добре да видя листата.Показвай развитие.

Страница 12 от 54 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •