Страница 13 от 45 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 801

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    mimka и твоите цветя са много красиви,чакам с нетърпение да ми цъфнат фрезиите те са в червеното сандъчи но само листа

  2. #2

    Подразбиране

    Прекрасни цветя сте показали
    Някой дали знае какво е това цвете? Уж е восъчно цвете, но го имаме повече от 10 години и досега не е цъфтяло


  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Прекрасни цветя сте показали
    Някой дали знае какво е това цвете? Уж е восъчно цвете, но го имаме повече от 10 години и досега не е цъфтяло

    Не се притеснявай,че не цъфти.Аз имам едно на повече от 20 години и никога не ми е цъфтяло,но от него си прихванах друго,което се отрупва с цветове.Всички ми се смееха,че старато цвете е мъжко,но това наистина е Восъче.

  4. #4

    Подразбиране

    Хоя белла или восъчно цвете...имах такова и ми цъфтеше много ,захванах си го като го държах във вода...преди време едни гадинки ми го нападнаха ,не можах да го оправя и ми изсъхна...
    Никой мой познат няма и не мога да го завъдя отново...Трябва да му пипнеш листата, на жизненото растение те са твърди, здрави и лъскави...ако изнамеря нещо по-специално за цъфтежа..Спомням си само,че не обича да му се сменя мястото..Пробвай да го наториш и с тор за цъфтящи растения( дето се разтваря във водата)..100% ще цъфне..Успех!

  5. #5

    Подразбиране

    Ели, благодаря ти! Ще пробвам и аз да прихвана от него. Трябва ли да сложа клончето във вода да пусне коренче или може да го засадя направо?

  6. #6

    Post

    Може и във вода да го потопиш да пусне коренче,но и направо можеш да го садиш.Аз май моето го насадих направо,но не си спомням.Опитай и двата варианта пък което се прихванеТъкмо ще си имаш двечки

  7. #7

    Подразбиране

    Лети, благодаря ти за информацията! Листата му са твърди и лъскави. Наистина може да пробвам с тор, много ми се иска да цъфне

  8. #8

    Подразбиране

    Хоята обича слънце, за да цъфти. Ако го комбиниращ и с добро наторяване, скоро ще се радваш на уханните и восъчни цветове.

  9. #9

    Smile Моите любими цветя!!!


    За първи път пиша в темата и искам да ви представя моите любими, вече цъфнали ,кралски моловки. Дано ви харесат и вие също да им се насладите.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  10. #10

    Подразбиране

    прекрасни са!Аз боготворя ситната-на последната снимка.Миналата година имах две разцветки и бяха като фонтан.Тази година още се глези и не цъфти.А кралските ги унищожих,че се напълниха с белокрилки и нищо не помогна.Но ще покажа обикновените-сега те ме радват.А за твоите красоти още веднъж огромно

  11. #11

    Подразбиране

    Малко от моите саксии-скоро не съм снимала.Има и други разцъфнали вече.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Post

    Пепка,Лари страхотни цветя сте показалиЗавиждам ви благородно за тия красоти

  13. #13

    Подразбиране .

    Пролет в градината
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КЕЛЕБЕК

  14. #14

    Подразбиране х

    Тази пролет си купих храст "Вайгела". Миличкия, още не се стабилизирал и ме дари с красиви цветове
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КЕЛЕБЕК

  15. #15

    Подразбиране

    Мони, прекрасни розови храсти имаш.И аз снимах моите,но не съм намалила снимките още.Но си имам проблем с въшките-листни.

Страница 13 от 45 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •