Страница 13 от 54 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 801
  1. #181

    Подразбиране

    Здравейте!Това цвете ми прилича на Юка,цъфти мнаго рядко, а цвета мирише като Момина сълза,ако не бъркам нещо.Лек и спорен ден!

  2. #182

    Подразбиране

    И аз го оприличавам на нещо познато.Може ли да научим името му.

  3. #183

    Подразбиране моите цветя

    Здравейте! Най-после ми се отдаде случай да снимам част от моите цветя. Можете да ги видите ТУК Нащраках ги набързо на терасата, малко са разхвърляни, но нямах време. Не съм снимала теменужките и няколко кактусчета, които и без това не са за гледане .
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  4. #184

    Подразбиране

    Все млади и много свежи растения!Пожелавам ти да се развиват здрави и цъфтящите да те радват с цветове.

  5. #185

    Подразбиране

    Да ви се похваля с едно цветенце от офиса. Така ме изненада с цветовете си, не знаех въобще че цъфти. А съм си го носила от вкъщи. И едни малки лаленца цъфнали на малката ми тераска.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #186

    Подразбиране

    Това е вид бегония! Има я и цъфтяща в розово.Зимува без проблем на студено и се гледа много лесно.Моите цъфтят непрекъснато.Радвай й се и тя пак ще цъфти!

  7. #187

    Подразбиране

    Ехей, каква красавица си отгледала само...Прекрасна е!А трудно ли се отглеждат орхидеите?Като се замисля сега, не ми е идвало на ум да се опитам и аз да си имам такова цвете у дома.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  8. #188

    Подразбиране

    И алоето ми цъфна.... за първи път, откакто го имам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #189

    Подразбиране ш

    НИА, фантастично е! Сега ще разпръсква фитонциди на здравето
    КЕЛЕБЕК

  10. #190

    Подразбиране

    Moni2111 благодаря за отговора!
    Nia,браво на алоето-красиво е!

  11. #191

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    Не е палма
    Мони, това ми прилича на драцена. Орхидеята ти е много красива. Аз отглеждам само орхидеи. Не са много, но и жилището ми е малко. Имам и няколко хибискуса. Ето линкове към албумите ми.
    http://snimka.bg/album.php?album_id=239732
    http://snimka.bg/album.php?album_id=340150

  12. #192

    Подразбиране

    ПриветВиждам , че има доста дами сред вас които си имат орхидеи.От два месеца и аз се сдобих с една такава красота.Сега обаче ми вехне единия цвят точно в средата.Това ме притесняваНякак си мисля , че би трябвало да увяхне този който е цъфнал най-напред.Моля за съвет.Не искам да я загубя

  13. #193

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneki3 Виж мнение
    ПриветВиждам , че има доста дами сред вас които си имат орхидеи.От два месеца и аз се сдобих с една такава красота.Сега обаче ми вехне единия цвят точно в средата.Това ме притесняваНякак си мисля , че би трябвало да увяхне този който е цъфнал най-напред.Моля за съвет.Не искам да я загубя
    Няма правило, кой трябва да увехне първо, това едно. И второ, предполагам, че говориш за фаленопсис, понеже тук това се продава. Та те - фаленопсисите са едни от най-държеливите цветя, които съм гледала. Ако листата изглеждат добре, ако в саксията се виждат много и зелени корени, значи преминава цвета и толкова. Ако те интересува, пиши на лични, мога да ти дам линк към форума, от който съм научила всичко за орхидеите.

  14. #194

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    ,страхотни са!

Страница 13 от 54 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •