Страница 21 от 54 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 801
  1. #301

    Подразбиране

    Прелестно е! Искрено ти "завиждам" за големия двор!

  2. #302

    Подразбиране ...

    Дворчето е голямо, но понеже е двор към сем. хотелче, трябва да е по-подредено, по-голямата част е циментирана, цветята са сложени така,че да не пречат на колите да паркират, на децата да бягат. Превърженичка съм на по-дивото, а не всичко да е опънато по конец и набутано по ъглите, но така е "Като си даваш задника под наем, ще търпиш"- както са казали хората
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #303

    Подразбиране

    Дорис, твоите калдаръмчета цъфтят разкошно, моите не цъфтят, вчера цъфна едно и след един час увяхна, а са пълни с пъпки, но си седят така

  4. #304

    Подразбиране

    Цветята са прекрасни! И така подредени.При мен е точно като диво място в двора сега.От тези дъждове и бури не смогвам да почистя ,а тревите само това чакат.И сега в момента вали и гърми.Ако утре се покаже малко слънце ,ще снимам калдаръмчета.Друго лято са като килим по двора, а сега растат повече на листа и клонки.Те искат слънце и простор.
    Още веднъж за красивите цветя

  5. #305

    Подразбиране

    Моите са на слънце, на пролет купих семена две пакетчета, едното го пръснах в една голяма саксия, така и не се показаха, пръснах и второто, едва тогава се показаха тук-там, много време чемееха, сега изведнъж станаха едни дълги, пълни с пъпки, а само една цъфна и умря)))
    Почнах да си мисля,че е от самите семена.
    Други години цъфтят, като луди...

  6. #306

    Подразбиране

    И друга, което забелязах тази година, е че петуниите ми умират, както си цъфтят, като луди, изведнъж клюмват ...

  7. #307

    Подразбиране

    И при мен е така тази година-петуниите ми умират,калдъръмчето не цъфти-е не съвсем,ама не е като друга година.
    А мушкатата и сакъзчетата -полудяха....

  8. #308

    Подразбиране

    Да, добре че са те ....Бабините цветя(така им вика татко) нямат грешка

  9. #309

    Подразбиране

    Много е красива градинката радва и пълни очите

  10. #310
    Активност Аватара на Дивна
    не там ,където бих искала
     
    24 Мнения
     

    Подразбиране

    Цветята ти са вълшебни, красота!Моите калдъръмчета са като щури, но не мога да прекача снимки, идват ми големи.Как мога да ги намаля?

  11. #311

    Подразбиране

    Поздравления за прекрасните ви градинки. Такива като мен дето не умеят да гледат цветя остава да се радват искренно на тази красота

  12. #312

  13. #313

    Подразбиране ...

    Мимико не бъди тъжна, винаги мога да ти дам няколко урока по цветарствоче то и аз съм един цветар с умрелите петунии

  14. #314

    Подразбиране

    vanesa_vn проблема при мен е ,че никога не улучвам колко вода да слагам или ги удавям от поливане, в повечето случаи от изсушаване . Просто ги забравям, не е за всеки поне в това съм се убедила . Имам една китайска роза и тази зима незнам какво и направих , листата и окапаха и сега не ще да цъфти, а минали години по това време всеки ден имах по три четири цвята.

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Това са калдаръмчетата от тази година.Има още малко, но са в другия край на двора.исакх да кача и друга снимка на восъчето, но тази излезе.А то е пълно с цветове,разтворените са много едри този път.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 21 от 54 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •