Страница 43 от 45 ПърваПърва ... 334142434445 ПоследенПоследен
Показване на 631 до 645 от 801

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    този разтвор е много добър,но да не е около корена-може да стане беля.А мушичките са напаст и трудно се изчистват.

  2. #2

    Подразбиране

    Много ви благодаря момичета,тези хитринки не ги знаех.Но наистина са голяма напаст тези мушички.Сестра ми ми направи един разтвор и като си напръсках цветята веднага изчезнаха тези гадинки,но чат-пат отново виждам по някоя да хвърчи.Днес ще взема отново да ги пръсна и да ги ликвидирам окончателно.Отново ви благодаря за отговорите
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Казва се НУРЕЛЕ Д прави се на 1л.вода-10 капки
    а тук може да прочетете малко инфо за този препарат.Аз да си призная току що прочетох и то си пише че ефекта му след пръскане е до 14-20 дни.Много е ефективен.Ще почакам,може и сами да изчезнат.
    http://flowersnet.info/a319/%D0%9D%D...B%D0%95_%D0%94
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  5. #5

    Подразбиране т

    Моля тези, които имат опит да ми кажат защо водната ми лилия не цъфти. Създаде си и поколение, но цвят няма.Сменям й водата всяка седмица. Ще й сложа хапчета анти-бебе, само да се прежаля и да вляза в аптеката-ще шашна персонала с възрастта си
    КЕЛЕБЕК

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    Моля тези, които имат опит да ми кажат защо водната ми лилия не цъфти. Създаде си и поколение, но цвят няма.Сменям й водата всяка седмица. Ще й сложа хапчета анти-бебе, само да се прежаля и да вляза в аптеката-ще шашна персонала с възрастта си
    аааааааа водните лилии обичат заблатена вода,това със сменянето на водата правиш грешка
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  7. #7

    Подразбиране

    Да покажа и част от моята градинка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Новата ми "красавица" !




  9. #9

    Подразбиране

    Разкошна е
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  10. #10
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Искам да ви се похваля вчера какво си купих от института по цветарсто в село Негован край София.


    Тази година изучанам цветарсто в университета и затова много се радвам.

    А ето тов е Авокадото, което спря да разте,а защо незнам някой може ли да ми каже дали трябва да отрежа връхчето зада тръгне да разте повече.Една колежка ми каза да отрежа връхчето,но аз не посмях,какво да направя.


  11. #11
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    А ето какви чушчици си отглеждам на балкона.Всяка година ми се раждат и си ги консумираме.

    Редактирано от Verche_98 : 21.10.2011 в 15:20.

  12. #12

    Подразбиране ф

    Ето и моите чушчици.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КЕЛЕБЕК

  13. #13
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте,имам един въпрос дано някой успее да ми помогне.Та въпроса ми е,вчера си купих два бамбука и искам да ги извия,но незнам как става в смисъл,че знам но не ми е ясно.Единия начин е чрез въртене на вазата,а втория, чрез слагане на телче?Аз искам да сложа телче,но незнам как да го сложа?Ако почна да въртя вазата то ще ми писне?
    Ще съм много благодарна ако някой ми помогне.
    Редактирано от Verche_98 : 28.01.2012 в 19:12.

  14. #14

    Подразбиране п

    Поздрав на всички съфорумки и съфорумци със моите китки. Много ме зарадваха.
    КЕЛЕБЕК

  15. #15

    Подразбиране

    Лили направо плаче за табела "образцова" ами то не си оставила една тревичка
    и гоблените шиеш и такава голяма градина гледаш направо ти се чудя как смогваш

Страница 43 от 45 ПърваПърва ... 334142434445 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •