Страница 45 от 54 ПърваПърва ... 354344454647 ... ПоследенПоследен
Показване на 661 до 675 от 801
  1. #661

  2. #662

    Подразбиране

    Бубее, умори ме с пасифлорите си..Аз съм им голям фен...Уморих една червена-Лейди Маргарет, поръчана от Англия, в момента гледам Виктория..ама не знам как цъфти...Иначе имам от 6-7 години обикновената Пасифлора Церулея..Цъфти ми, та се къса..Тази година бучнах 3 директно в градината-станаха тооолкова големи,по цялата стена..мисля тия дни да ги орежа, за да я зазимя..дано изкара зимата..ако искаш мога да ти пратя резници от нея..Снимки има в линка в подписа ми.

  3. #663

    Подразбиране

    Ох,не можах да мигна от мисълта за тия пасифлори/а освен това и пълнолуние предстои/.Ще търся по магазините!Виждала съм мисля само тази синьо-лилавата.Ще се заема с проучване още тази вечер.А как става с резници?

  4. #664

    Подразбиране

    leti_at, имам я и обикновенната, но тази година не ми цъфна...не знам защо
    имам още 2 но не ги знам как цъфтят, надявам се да ми се покажат през пролетта
    Ще ги постригвам пролетта, така че ако искате резници ще ви изпратя

  5. #665

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Ох,не можах да мигна от мисълта за тия пасифлори/а освен това и пълнолуние предстои/.Ще търся по магазините!Виждала съм мисля само тази синьо-лилавата.Ще се заема с проучване още тази вечер.А как става с резници?
    Аз от обикновената само мога да дам резник-нея съм я размножавала така...с др. не съм пробвала..

  6. #666

    Подразбиране

    След като цяло лято мързелува, китайската ми роза вече месец и повече цъфти с огромни оранжеви цветове.Тази цъфна днес.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  7. #667

  8. #668

    Подразбиране

    много големи цветове нещо специално ли я ториш на моята нещо започнаха да и жълтеят листата и не знам от какво иначе си цъфги през цялата година

  9. #669

    Подразбиране

    zhak,радвам се че си харесала розата ми.Торя я от време на време и то с тор за цъфтящи.Миналата сима й окапаха листата и останаха голи клони.Орязях я на пролет и сега цъфти ли цъфти,цъфти....
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  10. #670

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimka Виж мнение
    zhak,радвам се че си харесала розата ми.Торя я от време на време и то с тор за цъфтящи.Миналата сима й окапаха листата и останаха голи клони.Орязях я на пролет и сега цъфти ли цъфти,цъфти....
    много ти благодаря за отговора но аз на пролетта я отрязах и като че ли по-зле върви

  11. #671

    Подразбиране

    Момичета,виждали ли сте такова нещо?
    От цветоноса на орхидеята ми излизат листа и нови два цветоноса.Какво да я правя?

    URL=http://radikal.ru/F/s50.radikal.ru/i127/1011/66/61e742d565e3.jpg.html][/URL]


  12. #672

    Подразбиране

    да се похваля със цъфналата си азалия, но кажете как да я съхраня през зимата защото тази е трета и след като прецъфтят изведнъж загиват
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #673
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Страхотна е!

  14. #674

    Подразбиране

    Мойте любимки
    китайски розички




  15. #675

    Подразбиране

    Реклама:
    [QUOTE=ya-ya;389403]Момичета,виждали ли сте такова нещо?
    От цветоноса на орхидеята ми излизат листа и нови два цветоноса.Какво да я правя?

    Сега видях снимките ти!Нищо не я прави,просто и се радвай!Много е атрактивна,като цъфне така.След като прецъфти и новото растение/което се нарича кейки/ изкара поне три корена-можеш да го отрежеш и посадиш.Тази операция не винаги е успешна,но не е и толкова трудно да се захване.Подхранвай обаче,защото растението -майка се изтощава.

Страница 45 от 54 ПърваПърва ... 354344454647 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •