Страница 48 от 54 ПърваПърва ... 384647484950 ... ПоследенПоследен
Показване на 706 до 720 от 801
  1. #706

    Подразбиране

    Така е,през лятото са на въздух и има място за още и още цветя.Но като започнем да ги прибираме -става сложно.

  2. #707

    Подразбиране g

    Пролет!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КЕЛЕБЕК

  3. #708

    Подразбиране

    Да ви покажа и аз малко снимки и от моя цветен балкон.





  4. #709

    Подразбиране

    Тази година не само че нямам цветя но и не мога да снимам.Рекс иска да изяде и фотоапарата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #710

    Подразбиране

    Лили, да ти е жив и здрав! Цветята ще поникнат пак
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  6. #711

    Подразбиране

    Моите красавици отново разцъфтяха



    Лилавата не е цъфнала още на 100%

  7. #712

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Моите красавици отново разцъфтяха



    Лилавата не е цъфнала още на 100%
    не само имаш хубави гоблени но и много хубави цветя завиждам ти за орхидеите аз не мога да се реша мисля че са капризни за гледане

  8. #713

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Тази година не само че нямам цветя но и не мога да снимам.Рекс иска да изяде и фотоапарата.
    аз като видях Рекс забравих да гледам цветята голям сладур е да ти е жив и здрав

  9. #714

    Подразбиране

    преди коледа имах много цветя но докато бях на почивка мойте мъже ги уморили половината най ме е яд за едното остана така дайте идея какво да правя с него кравичката ми остана на слънце няма го дървото
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #715

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    не само имаш хубави гоблени но и много хубави цветя завиждам ти за орхидеите аз не мога да се реша мисля че са капризни за гледане
    zhak , благодаря ти ,
    и аз мислех ,че са капризни , но се оказа , че са много лесни за гледане , моите орхидеи са на около три години , специфично им е само поливането ,сега като е по топло го правя веднъж седмично , в един голям леген в банята с престояла вода , по един , два часа ги потапям ,изцеждат се за горе долу същото време и ги връщам на мястото им.

  11. #716

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fanivarna Виж мнение
    преди коледа имах много цветя но докато бях на почивка мойте мъже ги уморили половината най ме е яд за едното остана така дайте идея какво да правя с него кравичката ми остана на слънце няма го дървото
    Фани,те мъжете ти да не са ги поливали с концентратите около тях и затова да са загинали.
    Защо не насееш няколко кактусчета,хем като отсъстваш е по-вероятно да те дочакат.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  12. #717

    Подразбиране

    Роси имаш прекрасни орхидеи.Много ми харесват но все не остават пари за тях.
    Фани Рекс е прекрасен ама е луд няма оправия с него.Само да види нещо да съм оставила на вън било чехъл,кофичка всичко се унищожава.Прибран мъж. Иначе много си го обичам аз садя цветя той тъпче иначе няма да е интерес живота ми.

  13. #718

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Моите красавици отново разцъфтяха



    Лилавата не е цъфнала още на 100%
    ПРЕКРАСНИ орхидеи!!

  14. #719

    Подразбиране

    Малко снимки на тазгодишната ми тераска - http://www.snimka.bg/?album;aid=597325
    Редактирано от d0nka : 02.06.2011 в 18:11.

  15. #720

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Малко снимки на тазгодишната ми тераска - http://www.snimka.bg/?album;aid=597325
    аз се влюбих в тераската ти имаш чудесен кът за отдих

Страница 48 от 54 ПърваПърва ... 384647484950 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •