Страница 49 от 54 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследенПоследен
Показване на 721 до 735 от 801
  1. #721

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Малко снимки на тазгодишната ми тераска - http://www.snimka.bg/?album;aid=597325
    Голяма тераса и то на брега на морето.Цветята просто нямам думи с които да ги коментирам-май ти се отдава да твориш красота във всичките и облици.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #722

    Подразбиране


    Терасата ти е същински рай!!!!

  3. #723

    Подразбиране

    Роси , орхидеите са ти прекрасни и аз гледам орхидеи но толкова обилно никога не са цъфтели.
    А на Донка терасата си е райски кът, всяка година от прекрасна по прекрасна

  4. #724

    Подразбиране поздравления

    И аз гледам орхидеи - и моите цъфтят,ама пък тези дето ги виждам направо ме зашеметиха.Издай тайната,моля те!А що се отнася до терасата на d0nka-бъди добра ,кажи къде край морето се намираш!Няма да ни видиш даже -само ще погледнем терасата ти и се прибираме в къщи!

  5. #725

    Подразбиране

    Доне онемях.Откъде ги намираш тези красиви цветя бе жена.То това е като в приказките.Да знаеш че както не обичам да ходя на гости заради тераската ще те изненадам.

  6. #726

    Подразбиране

    Благодаря на всички надникнали на моята тераска, тя се намира в Поморие, квартал "Свети Георги".
    Лили, нямам кой знае какви специални цветя, защото на този пек и вятър, който е лятото няма много такива които издържат и когато решиш си добре дошла.
    За съжаление лятото заради цветята остава по-малко време за гоблените, но какво да се прави.

    Още веднъж благодаря на всички и много слънце и усмивки в почивните дни.

  7. #727
    Активност Аватара на Дивна
    не там ,където бих искала
     
    24 Мнения
     

    Подразбиране

    Браво на всички цветарки-гобленарки!Цветята ви са приказни и носят много живот и настроение!

  8. #728

    Подразбиране

    Момичета да се похваля какво успях да опазя от моя звяр.Бедна работа но си е моя.Днес още един лилиум цъфна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Лили : 06.07.2011 в 08:28.

  9. #729

    Подразбиране

    Лили, хубави цветя но ако беше хванала и Рекс за фон щеше да е супер
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  10. #730

    Подразбиране

    Ето го пакосника.Малко е по стара снимката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #731

    Подразбиране

    Душица златна! Това е неговият начин да се радва на цветята!

  12. #732

    Подразбиране

    Момичета имам нужда от помощ ! Алоето ми започна да загнива , разрових пръстта и видях малки бели червейчета , какво да правя ? Да сменям ли пръстта или има някакъв препарат ...?

  13. #733

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Ето го пакосника.Малко е по стара снимката
    Голям красавец е! Да ти е жив и здрав да те радва ,а цветята - с него са по- красиви
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  14. #734

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kiraa Виж мнение
    Момичета имам нужда от помощ ! Алоето ми започна да загнива , разрових пръстта и видях малки бели червейчета , какво да правя ? Да сменям ли пръстта или има някакъв препарат ...?
    Алоето е почнало да загнива,защото е преполято и червейчета са от това.Смени му пръстта и малко го засуши -поливай по-рядко,все пак алоето е сукулент
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  15. #735

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ! Смених му пръста и съм предупредила да не го поливат. То май мъжът ще яде бой . Като му останела вода в чашата сипвал , кафе също , аз го поливам , свекървата и тя и то станало ... преместих го при нас в спалнята , за да няма вода на близо ..

Страница 49 от 54 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •