Страница 5 от 45 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 801

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране amaralisi

    Да Ви покажа нацъфтелите си амаралиси
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    и още ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    dOnka благородно ти завиждам на амарилисите. Моите тази година отказаха да цъфнат. Може ли да издадеш тайната на твоя успех?

  4. #4

    Post

    Прекрасни саАз имам червен,а сега щте пуснат лила и бяло.Дано да успея да си взема

  5. #5

    Подразбиране

    Боже, вълшебни са!Прелестни !
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  6. #6

    Подразбиране

    Нямам думи красота и пак красота изпълвати душата.

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря ви за топлите думи, радвам се ако съм внесла малко цвят и във вашия ден.

    ra4ko75, понеже нямам търпение да ги чакам до лятото ги събуждам по това време.
    Сега като прецъфтят ги вадя от пръста изрязвам им стеблата и ги държа на тъмно в един кашон и следващата зима ги вадя слагам ги до половината на височината на луковицата и това е, наторявам ги един път и това е.
    Надявам се, че съм обяснила горе-долу ако имаш въпроси пиши на лични

  8. #8

    Подразбиране

    Донка страхотна магьосница си в отглеждането на цветя.Винаги показваш невероятна красота

  9. #9

    Подразбиране

    Мойте три години бяха само на зелени листа, а в момента са на сухи луковици.След като прочетох , че им трябва известно време почивка спрях поливането и сега не искат да тръгнат

  10. #10

    Подразбиране

    Нека се включа с най-голямата си страст-цветята!Вече имам официално предупреждение от мъжО-"никакви цветя повече,няма място за нас'.Ако ви е интересно,приятно гледане!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30518

  11. #11

    Подразбиране

    Прекрасна колекция. Направо останах без думи. Имаш много интересни видове теменужки. И на мен са ми забранили да не нося повече цветя, че нямя място. Добре че от време на време уморявам някое цвете и си подновявам колекцията.

  12. #12

    Подразбиране

    Страхотни цветя! ще искам на ЛС съвет за някои от тях.Ако може,разбира се!Тази зима имам проблеми с част от цветята.Колекцията е огромна!Личи любовта , с която се отглеждат!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Страхотни цветя! ще искам на ЛС съвет за някои от тях.Ако може,разбира се!Тази зима имам проблеми с част от цветята.Колекцията е огромна!Личи любовта , с която се отглеждат!
    Разбира се,заповядай

  14. #14

    Подразбиране з

    скромната ми зимна колекция от цветя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране з

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 45 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •