Страница 5 от 54 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 801
  1. #61

    Подразбиране

    Здраве, твоята оценка е стимул за мен!Имам приятелка с няколко орхидеи и ми подарява, но все отказвам подаръка.Те са в прозрачен контейнер, в специална смеска и като гледам как им реди кори и оросява корените -струва ми се много сложно!

  2. #62

    Подразбиране

    Е поне виждаш че моята. И аз много и се стараех ,изчетох много указания за отглеждането на орхидеи и все боледуваше.Накрая я метнах на един източен прозорец и един ден ме изненада, че вече цъфти за трети път.Така че грабни си подаръка и не му мисли ти го можеш

  3. #63

    Smile

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Здраве, твоята оценка е стимул за мен!Имам приятелка с няколко орхидеи и ми подарява, но все отказвам подаръка.Те са в прозрачен контейнер, в специална смеска и като гледам как им реди кори и оросява корените -струва ми се много сложно!
    Лари аз не бих се замислила и секунда,ако ми предложат подарък орхидея То аз не отказвам по принцип и никакви цветя в саксия

  4. #64

    Подразбиране

    Да,момичета .И аз не отказвам цветя, а и ходя по магазини, пазари ,приятелки и все с придобивки се прибирам.В Пловдив и Ст Загора любимите обекти са ми разсадниците.Лошото е, че зимно време ходим по саксии и ми е жал за самите растения.А лятото всички са навън и е по-лесно за цветя, хора и животинки!Но ще послушам съвета ви.

  5. #65

    Подразбиране

    lari,смело напред и у нас е само цветя ,моят съпръг ми казва още едно цвете и място за нас няма ама за бабен ден пак ми подариха цвете скоро време ще го снимам и ще ви го покажа и една мисъл на Бертолт Брехт,,Само лошите хора не обичат цветята,,

  6. #66

    Подразбиране

    Много вярно е казаното от Брехт.Не мога да си представя човек, който не обича цветя.Аз сега се радвам вече на първите цъфнали кокичета.А как ухаят-на пролет...
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  7. #67

    Подразбиране

    и моите цъфтята и се притеснявам, че като падне обещания сняг-ще замръзнат милите!

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimka Виж мнение
    Много вярно е казаното от Брехт.Не мога да си представя човек, който не обича цветя.Аз сега се радвам вече на първите цъфнали кокичета.А как ухаят-на пролет...
    А,Мимка има и такива.аз имам колежка,която все казва,че мрази цветята и когато излизам в отпуска няма кой и капка вода да им налее е това е то омраза към растенията

  9. #69

    Подразбиране

    Малко от моята зимна градина и няколко стайни растения.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #70

    Подразбиране

    не удспях да го кача при предишните снимки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #71

    Подразбиране

    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  12. #72

    Подразбиране

    lari, зимните ти цветя са прекрасни. Мечтая си за едно букетче от прекрасните ти кокиченца.

  13. #73

    Подразбиране

    Рачко 75, ако дойдеш в сезона-всички са твои!Тази година се показват на етапи, а вече са тръгнали минзухарите и зюмбюлите са наболи.Интересно ми е как ще цъфтят, защото есента засадих нови луковици.

  14. #74

    Подразбиране

    lari,благородно ти завиждам за красивата зимна градинка с тези снежно бели кокиченца.С нетърпение ще чакам и другите цветя да поникнат да ги покажеш да им се порадваме отдалече.

  15. #75

    Подразбиране amaralisi

    Реклама:
    Да Ви покажа нацъфтелите си амаралиси
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 54 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •