Страница 6 от 45 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 801

Hybrid View

  1. #1

    Post

    Ей,много цветя много нещоЕ как се справяш с цветя и гоблени?

  2. #2

    Подразбиране

    Мили форумки да ви се похваля с новото цветв подарено от кандидат снахичката и синът ми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Да ти е честито цветето!И много още да получиш!

  4. #4

    Подразбиране

    Aз си имам нови цветя
    Първите две са два вида Асплениуми

  5. #5

    Подразбиране

    Това е ананаса

  6. #6

    Подразбиране

    И бяла гардения която чакам да цъне

  7. #7

    Подразбиране

    Моят асплениум боледува.Нещо ми е сърдит.А твоите са прекрасни.А за гарденията нямам думи.Толкова красив храст!

  8. #8

    Подразбиране

    Асплениума боледува ако го даржиш на студен , ако го поливаш вътре в листата или ако има бацили в почвата
    А и трябва от време на време да се торят

  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря! Май беше изоставен на студеничко.Но сега е вече ухажван.А Моята орхидея ще цъфти и тогава ще се похваля с нея.

  10. #10

    Подразбиране

    Да се похваля, че първата ми орхидея започна да цъфти.А ето и някои минзухари в градината-снегът малко ги уплаши,но пак показаха главички.Жълтите са много интересни с тъмно кафяви отенъци, но може и да не се разтворят .Съжалявам, че едната снимка се дублира, но не успях да я изтрия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Страхотно винаги съм си мечтала да имам орхидея но знам че са много капризни цветя

  12. #12

    Подразбиране

    Да, и аз благодаря на Здраве за куража,който ми вдъхна.Сега ме чака още една орхидея-по-едра и по-стар корен.Но съм си харесала интересна разцветка азалия и се двоумя между двете саксии.Лек ден на всички цветари-гобленари

  13. #13

    Подразбиране

    Честита Баба Марта на всички! Ето и моите първи цветя от пролетната ми градинка на перваза.

  14. #14

    Подразбиране

    Да се похваля - сдобих с прекрасна орхидея, много и треперя и се ужасявам ,че мога да я уморя. А за такава красота си мечтая от години .

  15. #15

    Подразбиране

    Честита да ти е! Нека те радва дълго с цветовете си!Не се притеснявай-вече и аз давам кураж за орхидеите.Моята цъфти и не е никак взискателна.А всеки ден се разтварят нови цветчета.

Страница 6 от 45 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •