Страница 6 от 54 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 801
  1. #76

    Подразбиране

    и още ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #77

    Подразбиране

    Истинска приказка! А моите втора година са само на зелени листа!

  3. #78

    Подразбиране

    lari,ако ти кажа от кога не съм виждала кокиченца на живо ,няма да повярваш.Много се зарадвах на твоята градинка -прекрасна е
    d0nka и твоите са страхотни с много наситени цветове

  4. #79

    Подразбиране

    dOnka благородно ти завиждам на амарилисите. Моите тази година отказаха да цъфнат. Може ли да издадеш тайната на твоя успех?

  5. #80

    Post

    Прекрасни саАз имам червен,а сега щте пуснат лила и бяло.Дано да успея да си взема

  6. #81

    Подразбиране

    Боже, вълшебни са!Прелестни !
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  7. #82

    Подразбиране

    Нямам думи красота и пак красота изпълвати душата.

  8. #83

    Подразбиране

    Благодаря ви за топлите думи, радвам се ако съм внесла малко цвят и във вашия ден.

    ra4ko75, понеже нямам търпение да ги чакам до лятото ги събуждам по това време.
    Сега като прецъфтят ги вадя от пръста изрязвам им стеблата и ги държа на тъмно в един кашон и следващата зима ги вадя слагам ги до половината на височината на луковицата и това е, наторявам ги един път и това е.
    Надявам се, че съм обяснила горе-долу ако имаш въпроси пиши на лични

  9. #84

    Подразбиране

    Донка страхотна магьосница си в отглеждането на цветя.Винаги показваш невероятна красота

  10. #85

    Подразбиране

    Мойте три години бяха само на зелени листа, а в момента са на сухи луковици.След като прочетох , че им трябва известно време почивка спрях поливането и сега не искат да тръгнат

  11. #86

    Подразбиране

    Нека се включа с най-голямата си страст-цветята!Вече имам официално предупреждение от мъжО-"никакви цветя повече,няма място за нас'.Ако ви е интересно,приятно гледане!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30518

  12. #87

    Подразбиране

    Прекрасна колекция. Направо останах без думи. Имаш много интересни видове теменужки. И на мен са ми забранили да не нося повече цветя, че нямя място. Добре че от време на време уморявам някое цвете и си подновявам колекцията.

  13. #88

    Подразбиране

    Страхотни цветя! ще искам на ЛС съвет за някои от тях.Ако може,разбира се!Тази зима имам проблеми с част от цветята.Колекцията е огромна!Личи любовта , с която се отглеждат!

  14. #89

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Страхотни цветя! ще искам на ЛС съвет за някои от тях.Ако може,разбира се!Тази зима имам проблеми с част от цветята.Колекцията е огромна!Личи любовта , с която се отглеждат!
    Разбира се,заповядай

  15. #90

    Подразбиране з

    Реклама:
    скромната ми зимна колекция от цветя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 6 от 54 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •