Страница 8 от 54 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 801
  1. #106

    Подразбиране

    Асплениума боледува ако го даржиш на студен , ако го поливаш вътре в листата или ако има бацили в почвата
    А и трябва от време на време да се торят

  2. #107

    Подразбиране

    Благодаря! Май беше изоставен на студеничко.Но сега е вече ухажван.А Моята орхидея ще цъфти и тогава ще се похваля с нея.

  3. #108

    Подразбиране

    Да се похваля, че първата ми орхидея започна да цъфти.А ето и някои минзухари в градината-снегът малко ги уплаши,но пак показаха главички.Жълтите са много интересни с тъмно кафяви отенъци, но може и да не се разтворят .Съжалявам, че едната снимка се дублира, но не успях да я изтрия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #109

    Подразбиране

    Страхотно винаги съм си мечтала да имам орхидея но знам че са много капризни цветя

  5. #110

    Подразбиране

    Да, и аз благодаря на Здраве за куража,който ми вдъхна.Сега ме чака още една орхидея-по-едра и по-стар корен.Но съм си харесала интересна разцветка азалия и се двоумя между двете саксии.Лек ден на всички цветари-гобленари

  6. #111

    Подразбиране

    Честита Баба Марта на всички! Ето и моите първи цветя от пролетната ми градинка на перваза.

  7. #112

    Подразбиране

    Да се похваля - сдобих с прекрасна орхидея, много и треперя и се ужасявам ,че мога да я уморя. А за такава красота си мечтая от години .

  8. #113

    Подразбиране

    Честита да ти е! Нека те радва дълго с цветовете си!Не се притеснявай-вече и аз давам кураж за орхидеите.Моята цъфти и не е никак взискателна.А всеки ден се разтварят нови цветчета.

  9. #114

    Подразбиране

    Наде , не и се старай много , ако си намери мястото ще те радва доста дълго

  10. #115

  11. #116

    Подразбиране

    А моето каланхое презимува на терасата, но явно зимните температури му се отразиха добре, защото започна да цъфти.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #117

    Подразбиране

    на каланхоето!Моите зимуват в приземен неотопляем етаж.

  13. #118

    Подразбиране

    Това цвете много го харесвам защото цъфти през зимата , а освен това има и лечебни свойства, наричат го още домашен жен-шен.

  14. #119

    Подразбиране

    Доколкото зная от литературата-домашен жен-шен казват на каланхоето, което има своите бебета по самото листо.Или още му казват самораждащо.Те падат и се самозасаждат с миниатюрни въздушни коренчета.също цъфти.Но по принцип каланхоето е лековито цвете.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Да лековито е , точно тово имах в предвид.Аз лично съм го ползвала за лекуване на язвена болест, но се ползва и за доста други неща.

Страница 8 от 54 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •