Страница 1 от 54 1231151 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 801
  1. #1

    Подразбиране Има ли любители на цветя? ‎2

    Да ви се похваля с новите придобивки-нали на приятели всичко се показва!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Лари срахотни придобивки и аз съм си харесала екопочвата но се чудя какво цвете да си посадя в нея .
    Лали и аз ги харесвам бонзаите но ми се струва че няма да се справя с отглеждането му .Зимата у нас е много горещо и сигурно няма да му е конфортно на 26 градуса
    Да ви покажа на сестра ми котарака каква е кипра а другото си го направиха на вилата нали са цветя ги споделям с вас
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Галя, всички цветя са впечатляващи,дори и най-бялото и рошаво!А как си направи това езерце или по-точно как ще го почистваш.Направата ми е ясна.Отдавна умувам за нещо такова за водната лилия.

  4. #4

    Подразбиране

    сега виждам че сте маисторки и в цветарството.
    ето и моето японско кътче/градина/ и кафето което отглеждам на балкона
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  5. #5

    Подразбиране

    Pepito, а кафето цъфтяло ли ти е? Аз гледам два храста кафе.Особено единият е доста голям,но до сега не са цъфтяли.Тази пролет ги изнесох на двора и станаха още по-красиви.

  6. #6

    Подразбиране

    не цъфтял засега прави листна маса само
    много ми се иска да го съхраня и зимата
    обичам красивите неща

  7. #7

    Подразбиране

    през зимата не е проблем-на топло ,но не горещо.Стане ли му много топло и листата пожълтяват и капят.Обича да го оросяват.Единият ми храст е на 7 години.

  8. #8

    Подразбиране

    Да покажа какъв цвят ми цъфна мушкатото с шарените листа.А на другото цвете не се сещам името
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  9. #9

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  10. #10

    Подразбиране

    Миме,прекрасен цвят! А другото и аз го имам,но е по-дребничко.А бегонията е много интересна.

  11. #11

    Подразбиране

    Хайде и аз да се включа в тази тема,много се радвам ,че освен любовта към гоблените ни свързва и страстта към цветята.Искам да ви покажа моят хибискус как цъфна тази нощ,цвета е с диаметър около 25 смВ най-скоро време ще снимам и другите си цветя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Огромен и красив!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Галя, всички цветя са впечатляващи,дори и най-бялото и рошаво!А как си направи това езерце или по-точно как ще го почистваш.Направата ми е ясна.Отдавна умувам за нещо такова за водната лилия.
    Лари тези красоти са на сестра ми сами са си го правили езерцето и мисля че няма да го пълнят с вода а как хубаво ще му е с водичка и водни лилии в него За съжаление съпруга ми замина командировка и взе фотоапарата не мога нищо да снимам имам нови цветя за показване а не мога да се похваля но като си дойде ще наваксам

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от mimka Виж мнение
    Оооо прекрасна бегония

Страница 1 от 54 1231151 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •