Страница 11 от 54 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 801
  1. #151

    Wink

    И аз да се изфукам с най-новите си придобивки,но кога ли ще изямПочти всико влагам в конци,панама и цветя.
    Редактирано от eli1958 : 15.04.2009 в 22:54.

  2. #152

    Подразбиране

    Аууууууу,еййййййй,страхотна красота! И мен скоро ще ме гонят със саксии, и торби с гоблени!Но наистина цветята са разкошни!

  3. #153

    Подразбиране

    Е не си само ти мен скоро ще ми направят склад
    А това е гардения предполагам
    моята от както я кепих си седи на пъпки и неще да цти
    Твоята е много много красива

  4. #154

    Подразбиране

    Ели,честити придобивки,много радват окото!А на първата снимка декоративна розичка ли е?

  5. #155

    Подразбиране

    Това е Азалия,но някаква разновидност и е подрязана на дръвче.Това ми писа една жена от форума за цветя.Аз също незнаех как се казва,но ми харесва.

  6. #156

    Подразбиране

    Много са ти красиви цветята, успех в отглеждането.Аз със азалията нещо се поизложих, но смятам да опитам отново.

  7. #157

    Подразбиране

    Магнолията ми пак е в цвят!Надявах се и червената да цъфти, но още е малка.А това са новите ми зюмбюли, има и жълт ,но сега се разтваря.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #158

    Подразбиране

    lari,каква красота ,благородно ти завиждам за красивата градина и аз се старая да си направя в панелката но друго е на двора .

  9. #159

    Подразбиране

    Права си, че в панелката е трудно с цветята-до преди 5 години и ние живеехме на 50кв-терасата ми беше като аквариум от цветя.А сега пък няма време за гоблените, че дворчето си иска работа-но само цветя.Ти и така успяваш да покажеш красиви цветя!

  10. #160

    Подразбиране

    lari, цветята ти са прекрасни. Ето я и моята "градинка" на перваза на прозореца.


    А това е векликденският ми букет с яйчица

  11. #161

    Подразбиране

    Охо, имаме си и великденска украса вече!Чудесна ти е градинката на перваза, внася пролетно настроение и е чудесна сред тези панели, нали и аз съм така.Но ние сме упорити гобленари и ще творим красота!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  12. #162

    Подразбиране 7

    Фук-фук
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КЕЛЕБЕК

  13. #163

    Подразбиране

    Мони, много ти е красива Орхидеята.Не съм виждала такъв вид!

  14. #164

    Подразбиране

    Рачко, цветята са прекрасни!Мими, не се и съмнявам в упоритостта на гобленарите-справят се в сякакви ситуации.Мони-орхидеята е разкошна!

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    Фук-фук
    Ай каква красота. Направо ти завиждам благородно. Орхидеите са ми болната тема.

Страница 11 от 54 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •