Страница 3 от 54 ПърваПърва 123451353 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 801
  1. #31

    Подразбиране

    Lari теменужките поспряха да ми цъфтят че имаха много листа една близка ми каза да им махна част от листата и сега ги гледам пак започнаха да цъфтят а листата ги слагам в малки саксийки и подарявам на близки и приятели .Аз съм ги посадила в осем сандъчета по две коренчета и много добре си виреят така те са ми голяма гордост защото съм си ги захванала от листенца и много се стахувах че няма да цъфтят че хола ми е южно изложение но имаме един голям орех точно пред прозореца и прави сянка но на тях им хареса сянката явно .Имам мини теменужки но снимката ми беше размазана като имам фотоапарат ще ги покажа много са сладки с едни малки листенца и кичести розови цветове а сега си захващам и лилаво с бяло от мини варианта .

  2. #32

    Подразбиране

    Галя, благодаря за отговора!Аз имам една, но не мога да ги гледам.Много са красиви,но все нещо им се случваи ги губя.Сега ще й поизчистя листата и дано тръгне.

  3. #33

    Подразбиране

    Момичета, като стана въпроз за теменужки, да покажа и мойте.Цъфтят от юни непрекъснато. Синята беше отрупана с цветове,които вече прецъфтяха и вчера почистих, но има още много пъпчициу които са малки и се крият в листата. Моя приятелка ги гледа на северен прозорец, полива ги много рядко и и цъфтят целогодишно.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #34

    Подразбиране

    Това цвете, /и аз като Мимка не знам как се казва/ цъфти през цялото лято та чак до началото на ноември, когато го подстригвам и приспивам.Миналото лято имах сандъче, пълно и отрупано с цветове, но тази година, май при пресаждането го повредих и е дребно и едва преди 4-5 дни цъфнаха само няколко стръкчета, но са много дребни.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #35

    Подразбиране

    А това зонално мушкато има съцветия от малки, като розички цветчета. Съжалявам, че не се сетих да ви покажа, когато беше цялото в цветове.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    И накрая кактусът ми, който за трети път цъфти и има още идна пъпчица.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jana_jj Виж мнение
    Това цвете, /и аз като Мимка не знам как се казва/ цъфти през цялото лято та чак до началото на ноември, когато го подстригвам и приспивам.Миналото лято имах сандъче, пълно и отрупано с цветове, но тази година, май при пресаждането го повредих и е дребно и едва преди 4-5 дни цъфнаха само няколко стръкчета, но са много дребни.
    Това е ахименес.Луковично е и явно си изхвърлила луковичките при пресаждането.

  8. #38

    Подразбиране

    Благодаря ти,Кики! Луковичките са толкова дребни и крехки, че сигурно съм ги повредила, но няма място за притеснение, защото се размножава бързо и за една година ми изпълни голямо сандъче, от което имашае материал за раздаване на цяло село

  9. #39

    Smile

    Жана,! Вс са мн хубавки! Ето и мойте цъфтящи карамфили
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #40

    Подразбиране

    Ахименесът е прекрасен.Неговите луковички са като дребни шишарки.и моят цъфна много късно тази година.А за теменужките-възхищавам ви се, че са така красиви!срам ме е да снимам моята, а ги боготворя !

  11. #41

    Подразбиране

    Нека и аз да Ви покажа част от моите цветя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #42

    Подразбиране

    Много красиви сакъзчета и в толкова красиви цветове. Направо са приказка.

  13. #43

    Подразбиране

    Момичета, днес дълго обикалях по разни специалисти да разбера що за гадинки са нападнали цветята ми.Оказа се, че това е от гълъбите на съседа.До сега никога не съм имала подобно нещо.Той ги има от няколко месеца и ето резултата от неговите домашни любимци.Сега аз ще пръскам редовно с един препарат , а те ще си летят и кацат на къщата.Ние сме им летищато.

  14. #44

    Подразбиране

    Здравейте гобленари и цветари! Имам питане към любителите на кактуси. Подариха ми този кактус точно преди една година (снимката е доста лоша). Казаха ми да го държа на слънце и да не го поливам цяла зима. Напролет го преместих в тази саксия. Та питането ми е дали и тази зима да направя същото .
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    ето и моят летен балкон и моите зелени водопади
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 54 ПърваПърва 123451353 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •