Страница 50 от 54 ПърваПърва ... 404849505152 ... ПоследенПоследен
Показване на 736 до 750 от 801
  1. #736

    Подразбиране

    тази сутрин ме зарадва с хубавите си цветенца моето кактусче,за съжаление траят много кратко вдругиден тази глетка вече няма да я има
    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  2. #737

    Подразбиране

    Леееееееее каква красота.Но всичко хубаво е само миг нали знаеш.

  3. #738

    Подразбиране

    Малко цвят от тераската...
    лобелия
    тунбергия - много ефектна лиана тук се е оплела с кобеята,която се надявам скоро също да цъфти.
    фуксия
    ниерембергия
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  4. #739

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelia Виж мнение
    Малко цвят от тераската...
    лобелия
    тунбергия - много ефектна лиана тук се е оплела с кобеята,която се надявам скоро също да цъфти.
    фуксия
    ниерембергия
    браво ,много красиви цветя ако имам такава тераса няма да мръдна от нея с удоволствие ще си боцкам и се наслаждавам на красивите цветя -искреноти ти завиждам дано и занапред те радват с обилен цвят

  5. #740

    Подразбиране

    Да така и правя,засядам и си шия!Много ми е приятно тази година.Отгледах много цветя тази пролет и дано парещото лятно слънце ги пощади и дълго ме радват! Ето още малко ...
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  6. #741

  7. #742

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Девойки, имам бананова палма, която е пуснала 4 нови стръкчета - кажете какво да ги правя - да ги разсадя или да ги оставя - едното е около 5 см с 2 листенца, а другите са по 2-3 см още неразлистени ...
    Рядко преглеждам тази тема и дано съветът ми не е закъснял. Издънките се режат с много остър нож, но като порастнат поне 4-5 см. Ако станат много могат са уморят растението-майка. Майка ми има банан - това не е палма, а трева. Миналото лято беше почнал да загива, но го спасих и много се радвам от това. Сега от издънките, които съм пресадила вече порастват още 3 нови, а от тази година мисля, че се захванаха още няколко. За съжаление нямам много време да ходя до майка да се грижа за банана. Но силно се надявам след някоя година да имаме бананчета.

  8. #743

    Подразбиране

    Ето и малко от моите цветенца, Ехмеята ми най-после цъфна на третата година ,цвета още не се е показал целия

    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  9. #744

    Подразбиране

    Nelia, страхотни тераска и прекрасни цветя - място за релакс и занимание с любимото хоби, дано да нямаш никакви проблеми с цветенцата, че при тази влага и жега при нас не им се отразява добре. Имам и питане -ниерембергията от семенца ли си я отгледала или готов разсад ?

  10. #745

    Подразбиране

    Triana,
    много хубави и твоите цветя, дори се учудих за ехмеята, че толкова скоро ти е нацъфтяла, ако не се лъжа по-книгите пише на 7 година след изникването на бебето, явно се грижиш много добре за нея и мястото, на което е разположена и е харесало.

  11. #746

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Nelia, страхотни тераска и прекрасни цветя - място за релакс и занимание с любимото хоби, дано да нямаш никакви проблеми с цветенцата, че при тази влага и жега при нас не им се отразява добре. Имам и питане -ниерембергията от семенца ли си я отгледала или готов разсад ?
    Благодаря за милите думи!Опитвам се да засенчвам с чадър донякъде и често поливане,дано жегите наистина не повлият гибелно на цветята ми.
    Да ниерембергията,съм я сяла аз със семена на Флорасем.
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  12. #747

    Подразбиране

    Nelia, благодаря за инфото, догодина ще пробвам!

  13. #748

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Triana,
    много хубави и твоите цветя, дори се учудих за ехмеята, че толкова скоро ти е нацъфтяла, ако не се лъжа по-книгите пише на 7 година след изникването на бебето, явно се грижиш много добре за нея и мястото, на което е разположена и е харесало.
    Сигурно си права за мястото ,но и в един цветарски магазин ми казаха да сипя във фунията и и малко течна тор и цъфна
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  14. #749

    Подразбиране н

    И аз да се похваля с цветето, което много харесвам. Нещо боледува, но все пак ме радва.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КЕЛЕБЕК

  15. #750

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    И аз да се похваля с цветето, което много харесвам. Нещо боледува, но все пак ме радва.
    Защо мислиш че боледува? Аз го гледам от години,ако имаш проблеми мога да помогна.

Страница 50 от 54 ПърваПърва ... 404849505152 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •