Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране

    Извинявам се за въпроса, който може да прозвучи смешно, но каква е разликата между "ноктопластика" и "рисуван маникюр"? :?

  2. #17

    Подразбиране

    Ноктопластиката е поставяне на изкуствен нокът върху твоя,така се получава дълъг и хубав маникюр.
    А рисуването на маникюра си е рисуване-взимаш различни лакове и започваш да твориш......А после може да ни покажеш и резулртата....

  3. #18

    Подразбиране

    Ясно!
    Благодаря

  4. #19

    Подразбиране

    Една колежка си рисува с водни боички и после слага топ лак отгоре...

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    Много красиви нокти!
    Рисувани ли са или са със силиконови лепенки?
    Какви са тези силиконови лепенки, от къде и за колко пари мога да си купя такива? и за колко дълги нокти са?

    Скарлет, къде и за колко пари си я направи ноктопластиката и ако може дай повече инфо. Аз имам детенце на год. и половина и с ежендевното пране на дрешки, миене на чинии и разни други нещица , ноктите са ми в окаяно състояние. И сериозно съм се замислила за този вариант.

  6. #21

    Подразбиране

    Irenka,силиконовите лепенки ги има във всички магазини за козметика.Те представляват цветя,листа,разни пеперудки и т.н......на едни правоъгълни картончета са.Като кажеш-за украса на нокти,те магазинерките знаят и ще ти ги покажат.

    Сега за ноктопластиката:
    Много съм доволна.Не ми е паднал нокът или какъвто и да било друг проблем,единственото нещо е,че и аз като теб съм не с едно,ами с две деца и домакинска работа у нас има и за китайците. Първо бях с по-дълги нокти(някъде в темата съм ги показала,френски маникюр с виненочервен лак),но много ги засрещах по мебели,врати...Помолих маникюристката и тя ми ги намали,все още съм с ноктопластика,но сега са по-къси и ми е моного удобно в момента.Паралелно с това си растат и моите нокти и следващия път като ходя на поддръжка(ходи се на всеки 15 дена),ще махнем изкуствените нокти,върху моите нокти ще нанася само от гела,който се слага при ноктопластиката и ще го изпичаме,така и моите нокти няма да имат чупене.Съветвам те и ти да се спреш на този вариант,ходи да ти слагат само гел и няма да имаш никакви проблеми с чупенето.

  7. #22

    Подразбиране

    A ти къде и за колко парички се направи?

  8. #23

    Подразбиране

    В Пловдив,за 30лв.А всяка поддръжка е 15 лв.

  9. #24

    Подразбиране

    Aз мислех, че си от София. Нищо де, ще си потърся тук някъде. То избор има, но исках нещо изпитано.
    Мерси!

  10. #25

    Подразбиране

    Е,щом си от София,при теб ще е по-скъпичко....

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    Е,щом си от София,при теб ще е по-скъпичко....
    Eдна позната си ги е правила за 50 лв. , но нещо не са много добре. А нямам излишни пари. Исках първо да видя на човек и тогава да се реша. Но то гаранция няма-мойте винаги могат да станат калпави.

  12. #27

    Подразбиране

    Затова е най-добре да си слагаш само гел,но и там се искат и време и пари.С ноктите нямам проблем,но ми дотегна ходенето на всеки 15 дена на поддръжка.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Irenka Виж мнение
    Eдна позната си ги е правила за 50 лв. , но нещо не са много добре. А нямам излишни пари. Исках първо да видя на човек и тогава да се реша. Но то гаранция няма-мойте винаги могат да станат калпави.
    Явно е ходила в някой по-скъп салон. Но не винаги цената оправдава качеството....

    Мога да ви посъветвам, коя ноктопластика за момента е най-безвредна, ноктите изглеждат най-естествено, тънки, но и много здрави....

  14. #29
    Активност Аватара на Judy
    Россия,Новосибирск
     
    2 Мнения
     

    Подразбиране

    Всем привет! Я русская(Здравейте! Аз съм рускиня.)
    По-болгарски понимаю не очень хорошо...У меня такой вопрос к вам: хочу поехать летом в Болгарию, хочу там сделать ноктопластика! Сколько стоит ноктопластика в Болгарии?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    az se zanimavam s noktoplastika i pri men e 40 lv i podrujka 25 lv

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •