Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 61

Тема: leti_73

  1. #1

    Подразбиране leti_73

    Ето че и аз се престраших да отворя темичка.Правя го най-вече за да имам стимул да продължа с този гоблен.Като знам,че някъде трябва да се отчитам периодично няма опасност да го захвърля в шкафа.Та така да положа началото на "Вълшебна приказка".Започнах го преди месец и съм стигнала до тук.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Да покажа малко напредък,че да не си помислите че съм го захвърлила.
    oonnato шия с два ката конец.Малко ми прозира на тъмните цветове но се надявам като се изпере и изглади да се скрие.Не шия стегнато но тъй като ми се налага,заради многото единични бодчета,да подпъхвам често често конеца,оттам се опъва и стой малко стегнато на места и прозира.Малко е тъмна снимката ама пък така по не си личат прозиращите места
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Да покажа отново малкият си напредък.А със златната рибка мога да плаша сина си.Толкова е охранена.......а имах друга представа за нея
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Ето отново маааалък напредък
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    А е малък защото благодарение на красотите които виждам тук,не се стърпях и успоредно с него започнах това .И понеже мъжа ми е много против преди да съм завършила единият да започвам друг гоблен,за този си открадвам малко време денем, а вечер и почивните дни си шия приказката.Така че няма да остане недовършен,просто ще ми отнеме повечко време да го завърша
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте ето и поредното етапче от мен.Не много но вижте и причината ........ това е може би най-младият гобленар сред нас .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране Кармен

    Да покажа до къде съм докарала и другият гоблен.Благодаря на всички за подкрепата макар и виртуална .За HAED-да определено ми е нужна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Ето и поредното етапче от мен.Дано не досаждам ,но толкова се радвам на всяка появила се фигурка и нямам търпение да я споделя и с вас
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Ето и поредното етапче от мен.Струва ми се че е малко тъмничък гоблена ама като съм го хванала ще го довърша пък дано крайният резултат си заслужава труда
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Ето и още едно малко етапче от моя HAED,тези джуджета направо ми взеха здравето
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране "Бягащи коне" на "Милена стил"

    А това започнах в събота.Дано стане сполучлив ,че е за подарък на най-добрата приятелка на дъщеря ми.Сега ще се отдам само на него защото трябва да е в рамка най-късно до 25.03
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Ето до къде докарах кончетата за една седмица.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране Бягащи коне

    Кончетата са готови.Следващата седмица мъжо като вземе заплатата отиват и за рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Да се отчета кончетата вече са в рамка,Кармен съм я докарала до тук но не съм я пипвала от доста време и Приказката вече си има половин дворец но с принц и принцеса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    И такаааа да поизтупам малко праха от тази темичка.Да си призная около два месеца не бях пипвала гоблен,та напредъка ми е почти никакъв .А и с тази мания да започвам нещо ново незная докъде ще я докарам.Сигурно до един шкав пълен със започнати.Ето я и приказката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •