Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 179
  1. #76

    Подразбиране

    Нека да е 14 ч., за да се съберем повече хора.

  2. #77

    Подразбиране

    Много съжалявам момичета,но няма да мога да дойда.Вчера ми се наложи да давам кръв и не се чувствам добре,налага ми се да полежа.Много ми се искаше да се запознаем.
    Желая ви приятно прекарване.

  3. #78

    Подразбиране

    момичета, а как ще се познаем, като май никой с никой не се познава, то няма да сме само ние покрай вазата по това време

  4. #79

    Подразбиране

    За тези, които не са присъствали на предните срещи, може да погледнат снимките ето тук
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4761&page=3
    Напомням който има фотоапарат да си го вземе и носете повечко гоблени. До утре 14 ч. до чешмичката зад вазата.

  5. #80

    Подразбиране

    няма да се объркаме
    , аз ще дойда де
    обичам красивите неща

  6. #81

    Smile

    а аз за съжаление чак сега виждам, че организирате среща ,а
    тя е минала преди часове...
    много съжелявам,че не съм разбрала по рано...
    другия път ще дойда...
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  7. #82

    Подразбиране

    Момичета ,надявам се ,че срещата ви е минала много добре.
    Много ми се искаше да дойда и лично да се запозная с вас,но плановете ми се провалиха ! Но искам да ви кажа имате :
    ПРЕКРАСЕН И ЧИСТ ГРАД! Много ми хареса и се надявам ,4е ще организирам варненската група за едно "ГОСТИ" в наи- скоро време!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #83

    Подразбиране

    имаше мини среща събрахме се три девойки .
    беше много топло макар и на сянка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Pepito : 07.06.2009 в 00:50.
    обичам красивите неща

  9. #84

    Подразбиране

    дорис другия път казвайте отрано за да заформим обща среща .
    радвам се че русе ви е харесал и се чудя как сте се разхождали в тази жега.
    обичам красивите неща

  10. #85

    Подразбиране

    Здравейте !
    Приемате ли начинаещи гобленарки във вашите редици ?

    Казвам се Маргарита на 21 г. съм ,живея със съпруга ми от 3 години в Русе .
    Сега шия първия си гоблен ,от списание Галерия Бродерия "Приказен Залез" ,и многа да кажа че съм изумена колко успокояващо е и какво удоволствие ми доставя да шия. По късноо ще кача снимки до къде съм стигнала

    Ще ми е много приятно да съм сред вас ,и да намеря приятели тук .

  11. #86

    Подразбиране

    Добре дошла при нас. И мен ме успокоява шиенето на гоблени. Сега малко съм ги зарязала/гоблените/ защото плета на една кука, но пак ще започна. Ти си на възраста на дъщеря ми, и тя шие , но няма много време. Работи, следва задочно и повечко излиза, но напредва , сега шие първият си по-голям гоблен, една синя ваза с цветя, от списание Галерия бродерия. Успех в шиенето и дано скоро ни покажеш резултат.

  12. #87

    Подразбиране

    Margaret087 здравей и добре дошла сред нас сигурна съм че ще намериш много приятели тъй като всички от форума са чудесни хора много добри и отзивчиви и се надявам при следващата среща да се видим на живо

  13. #88

    Подразбиране

    И от мен добре дошла! Май че е дошло време да се съберем. Между другото получих съобщение на ЛС, че всяка сряда след 18,30 ч. има срещи в "Бистра и Галина", но така и не успях да дойда. Кой идва на тия срещи? Ще има ли и тази сряда?

  14. #89

    Подразбиране Последна страница

    Вы не правы. Я уверен. Давайте обсудим.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    момичета, какво ще кажете за една нова среща,може този пат да е по вечеря кам 7ч например,за да е съберем повечко

Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •