Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 179

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    ами явно че ще остане за утре, само кажете къде

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря за поканата,но няма да мога да дойда,натиснал ме е някакъв вирус.
    Пожелавам ви приятно прекарване.

  3. #3

    Подразбиране

    Нека засега да остане в четвъртък след 18,30 ч. в Перла. Пък живот и здраве, който не успее, пак ще се срещнем.

  4. #4

    Подразбиране

    дияна може ли пак да ми дадеш номера си, понеже аз малко ще закъснея, да не би да си тръгнете до тогава

  5. #5

    Подразбиране

    Къде е тази "Перла"?

  6. #6

    Подразбиране

    Съжалявам, но се оказа, че утре съм втора смяна, до 22 часа и няма да мога да дойда.

  7. #7

    Подразбиране

    Перла е на бул. "Скобелев" срещу Математическа гимназия Баба Тонка на партера в една нова червена кооперация. Телефонът ми е 0886097964.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря ти,Диана, за информацията,но разбрах твърде късно,за да успея да организирам нещата.Ако идния четвъртък има среща на кафе-ще дойда задължително!

  9. #9

    Подразбиране

    Срещата мина в камерен състав, но все пак се състоя. Предлагам следващата среща да бъде на 30 септември в 18,30ч., за да има по-стройна организация.

  10. #10

    Подразбиране

    Аз чак съга разбирам за миналата среща. Но на следваща на 30ти задължително ще дойда.

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, посочвайте кой има намерение да дойде на следващата среща, за да има повече информация. Някой знае ли нещо за изложбата на гоблени, която ще се състои от 14.10.2009г. в голямата изложбена зала на Борисова? Пишете, ако имате някакаква информация.

  12. #12

    Подразбиране

    Ами аз имам някаква информация
    Изложбата ще бъде само от новите модели(без Вилер).До колкото разбрах с организацията на залата и подредбата се занимава собственичката на "Брикс".Ако някой има нещо подходящо-снима го и й носи снимката.Тя решава дали ще вмести нечия работа-в смисъл ,че има вероятност да се повтарят или да няма достатъчно място,защото става дума само за част от залата.
    За съжаление ми се налага да замина за София и няма да мога да видя красотата,която ще покажете,но разчитам на снимков материал
    Извинете ме за дългия пост!

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, в Русе има една доста по-организирана от нас група гобленарки, които се събират всяка сряда в градината на хотел "Бистра и Галина" след 18,30 ч. Има организирана от тях изложба на гоблени в голямата изложбена зала на "Борисова" от 14.10.2009г., която ще стои там 2 седмици. Групата е отворена за нови съмишленици.

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета,моля за помощ.Продава ли се някъде едра българска панама,да се равнява на 14 каунт?

  15. #15

    Подразбиране

    В магазина на Брикс има Аида 14,и позволяват да си купиш и по малко парче примерно не е задължително да е 1 метър.Аз си взех със Аида 14 със син цвят 40 сантиметра(иначе се купува цялата дължина) и стига за 4 гоблена(средни към големи)-излезе към 11-12 лева-мисля че бялата е със същата цена беше 28 лв за метър.Българската панама като едрина е същата но като качество коренно различна вътре има изкуствени нишки и е лигава и жива на пипане.Докато Аида си е твърдичка и струва ми се от естествен материал.Отделно от това я продават колосана изобщо личи си качеството на другата,и в количеството гоблени които може да се ушият на нея ми се струва че и цената е поносима...Аз имам вкъщи от българската-бяла но засега пак предпочитам да отида и да си купя от другата малко не ми вдъхва доверие мойта,но все пак ако още я искаш и ако скоро се срещнем ще дам
    Редактирано от kaliopso : 22.09.2009 в 10:18.

Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •