Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 179
  1. #121

    Подразбиране

    а кой е този магазин, къде се намира, аз знам само От игла до конец, не съм чувала за Брикс

  2. #122

    Подразбиране

    Това е бившата закусвалня Рила.Благодаря за информацията.

  3. #123

    Подразбиране

    Като се тръгне от кръстовището на пазарът към Георги Димитров,се пада точно на самия Георги Димитров вторият магазин от лявата страна,до него има две барчета точно в непосредствена близост,няма как да не го знаете мястото,минавали сме от там,не е в странична уличка там са два магазина за конци един до друг другия е също от Игла до конец.......няма проблем...малко закъснях с отговора и за това се дублираха нещата

  4. #124

    Подразбиране

    Срещата не беше ли насрочена за утре??? Никой нишо не каза повече, ще има ли или не, каде и кога

  5. #125

  6. #126

    Подразбиране

    Момичета, много ни е слаба организацията! Вижте какво правят другите - много хубава изложба в голямата изложбена зала. Дайте поне да се срещнем. Кажете кога ви е удобно.

  7. #127

    Подразбиране

    Хайде и другите да кажат кога Наистина им е удобно.На мен дните от 24 до 27 ще са ми заети.И да се запознаем.Имаме много неща за показване.Криси къде сте?Хайде на кафе .

  8. #128

    Подразбиране

    Аз съм "за", когато кажете! Другата седмица не искате ли?

  9. #129

    Подразбиране

    Предлагам да се срещнем в сряда, 21.10.2009г. в 18,00 ч. в голямата изложбена зала на Борисова, където е изложбата на гоблени и после може да седнем на кафе в Сити бар.

  10. #130

    Подразбиране

    Надявам се, че няма да има промяна в работния ми график и да мога зда дойда.

  11. #131

    Подразбиране

    Здравейте! На 21 ми е удобно и ако има среща ще дойда

  12. #132

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Имам голямо желание да се срещна с вас, но съм на училище до 18.30 часа. Дано да има и други срещи!!!

  13. #133

    Подразбиране

    Ще направя всичко възможно да дойда.

  14. #134

    Подразбиране

    Момичета, покажете ни изложбата на гоблени -ако е възможно .

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Имайте предвид, че Русе ни е голяма слабост, момичета!

Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •