Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 179
  1. #1

    Подразбиране Съфорумки от Русе, обединявайте се!

    Търся съмишленици за да си направим и ние среща в Русе! Който е "за", нека да изрази мнението си в тази тема. Нека първо да установим колко сме и после ще решим кога и къде да бъде срещата

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Среща №1/13.12.2008г.
    Колкото повече, толкова по-добре! Срещата е отворена за всички желаещи, може да доведете и децата си! В края на краищата каквото си го направим, това ще е!
    Последно - среща на13.12.2008г. в 13 ч. в кафене "Перла" - намира се на бул. "Скобелев", срещу Математическа гимназия "Баба Тонка" на партера на нов червен блок. Залата е на първия етаж в дъното.
    Редактирано от maleks : 23.02.2009 в 04:21.

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте мили съфорумки Предполагам, че е дошло време за следващата ни среща..... и така предлагам това да се случи на 21 февруари - събота Мисля, че първо трябва да видим долу - горе, колко гобленарки ще бъдем и тогава да оточним мястото и часът Който има желание да пиши в темичката

  5. #5

    Подразбиране

    здравейте,
    продава ли се някъде в Русе Аида?
    Шия отскоро, а и нямам възможност да обикалям града и околностите...

  6. #6

    Подразбиране

    Където е бил преди бившият ресторант Рила-по ул. Георги Димитров в ателие"БРИКС" сега,(до него има още един магазин за гоблени).Мисля че има да се продава но по поръчка-поръчва се и се изчаква да дойде-трябва да се провери.

  7. #7

    Подразбиране

    Може ли още малко уточнение. Там има 2 магазина за материали. Единия е само за бродерия и гоблени. А другия"От игла до конец" - там продават и прежди, и шивашки дрънкулки/ципчета и копчета/. Та в кой от двата доставят?
    благодаря
    всъщност чудя се дали там да си поръчам или направо от интернет... какво бихте ме посъветвали.

  8. #8

    Подразбиране

    Здравей Anana значи ..... става въпрос не за магазина "От игла до конец", а съседния магазин с големи букви пише Брикс и се занимават основно с гоблени . Там продават всичко необходимо има и Аида, която подържат в наличност метъра е около 28 лева, може да ти отрежат колкото искаш. Жената в магазина е много любезна и ще ти помогне в избора Ами долу горе е това ..... Ти няма ли да се присъединиш към нас на срещата ще видиш, че ще си изкараш много весело ..... така че заповядай. За сега уточняваме на кой ще му е удобно, а другата седмица за място и час

  9. #9

    Подразбиране

    аз основно от брикс си купувам паманите за шиене .в момента имат и лен ,много Ланартета са на лен.
    а за срещата пишете и мен но има много време до тогава де.
    обичам красивите неща

  10. #10

    Подразбиране

    http://www.goblenite.org/showthread....newpost&t=5748
    Водата при Русе в сантиметри днес остава без изменение?
    Вижете какво се крои и се включете, моля!!!

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте
    Най после видях,че и ние от Русе си имаме тема.
    Къде съм спала до сега?
    Може ли и мен да включите за срещата?Немога да се похваля с койзнае какво ушито,но ще ми е приятно да се запознаем.

  12. #12

    Подразбиране

    Разбира се Mynki Заповядай Ще се радваме на нови попълнения.... и колкото повече толкова по - добре. Засега датата остава 21 февруари ( събота) .....за място и час ще се уточнят допълнително.

  13. #13

    Подразбиране

    кога ще се срещнем в Русе

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте момичета както виждам до сега ще бъдем около 7-8 човека затова предлагам да уточним мястото на срещата .... Мисля си че ще бъде добре пак да се съберем в Перлата защото беше много удобно, а за час си мисля да бъде 13.00 часа ..... така че ако имате други предложения може да ги изложите тук в нашата темичка, ако не ви е удобно за място или час!!!

    milka51 видях че си съвсем новичка във форума .... така че срещата ще се проведе на 21 февруари (събота)!!!! Заповядай на

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    С удоволствие ще дойда на срещата.

Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •