Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 179
  1. #136

    Подразбиране

    И аз се подреждам на опашката - в Русе съм учила шест години - най-хубавите ...
    Ще чакам

  2. #137

    Подразбиране

    Е тоя път няма да пропусна да дойда значи в сряда в 18 часа Този път май ще има много хора

  3. #138

    Подразбиране

    Ами аз не разбрах дали ще има със сигурност среща но,аз със сигурност ще отида в шест часа на изложбата поне да разгледам гоблените .... били много красиви Пък ще изчакам да видим дали ще има и други желаещи за кафенце ... така че това е от мен ще бъда там
    П. С. дано само изложбената зала бъде отворена

  4. #139

    Подразбиране

    Аз със сигурност идвам. 18-18,30 съм там. Дано лесно да ви позная че идвам за пръв път на гобленарска среща.

  5. #140

    Подразбиране

    Много съжалявам,че не можах да дойда.Бях до 18 часа на работа.Ако знаех къде ще седнете на кафенце,щях да успея да дойда,макар да пропуснех изложбата.

  6. #141

    Подразбиране

    Ето как мина срещата:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #142

    Подразбиране

    Браво Срещата беше много хубава ... трябва по честичко да се събираме наистина .... надявам се все пак следващия път да имам нови работи за показване.

  8. #143

    Подразбиране

    Много съжалявам, че не можа да дойда. Дано да има други срещи... Ще се радвам да се запозная с вас и да обменим интересна информация.
    e-mail:zwetalina@mail.bg

  9. #144

    Подразбиране

    Здравейте,отидохме по-късно и изложбата вече беше затворила.Ако имам тази възможност и успея да я посетя,ще направя снимки .

  10. #145

    Подразбиране

    Здравейте ,момичета!Време е за една срещичка вече!От началото на месеца съм си в Русе и с нетърпение чакам някой да подхвърли идея.

  11. #146

    Подразбиране

    Аз съм "ЗА". Има ли други желаещи?

  12. #147

    Подразбиране

    Чудесна идея! Сега остава да уточним дали да е през седмицата някъде към 18 ч. или да е в събота!

  13. #148

    Подразбиране

    Мен ме бройте,за когато и да се разберат останалите!

  14. #149

    Подразбиране

    Аз ще дойда когато и да е на мен ми е удобно и през седмицата и събота и неделя

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Предлагам срещата да бъде в събота някъде между 14,30 - 15 ч кой когато успее да дойде. Мястото нека да е в Сити бар на Борисова срещу голямата изложбена зала. Сега ще напускам лични съобщения до когото се сетя.

Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •