Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 179
  1. #151

    Подразбиране

    Засега няма промяна за срещата, така че остава за утре 14,30 ч. в Сити бар. Носете си ушитите гоблени и това, което сега шиет До утре!

  2. #152

    Подразбиране

    Този път ще съм на линия.
    Само че как ще ви позная!

  3. #153

    Talking

    И аз идвам утре. На работа съм, но вечерта.

  4. #154

    Подразбиране

    Няма как да не ни познаеш. Не вярвам по това време на деня да има много женски групички с гоблени в ръцете.

  5. #155

    Подразбиране

    Така е.Който си е карък,карък си е.От вратата ме завърнаха едни гости.
    Много съжалявам,че не можах да дойда.

  6. #156

    Подразбиране

    Срещата беше в тесен кръг, но живот и здраве пак ще организираме. Ето и малко снимки:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #157

    Подразбиране

    Много съжалявам че не дойдох ... но изникна проблем в последния момент надявам се другата среща да е по скоро. Радвам се че е било интересно

  8. #158

    Подразбиране

    Здравейте, момичета от Русе. Жалко, че късно се включих в този сайт и изпуснах срещата ви. Аз съм съвсем начинаеща. Започнала съм една "Холандска воденица", която я имам от десетина години. Майка ми шиеше гоблени и има доста останали ушити от нея. Сега я няма вече и аз реших да си го ущия сама. Оня ден писах в една от темите , че имам проблем в конците - количество и цветове. Някоя от вас може ли да ми помогне - специално за цветовете на гоблена?

  9. #159

    Подразбиране

    Моля всички , които ще участват в конкурса на "Български гоблен" да ми изпратят на имейла ( s2103@abv.bg ) имената си и с колко гоблена ще участват.

    НЕ ВАЖИ ЗА ТЕЗИ,КОИТО ВЕЧЕ СА ГО НАПРАВИЛИ

  10. #160

    Подразбиране

    Честит 8-ми март момичета! Няма ли да се видим скоро отдавна не сме се срещали?
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  11. #161

    Подразбиране

    ПРОМЯНА
    Скъпи приятели,удоволствие е за нас да ви поканим на
    ПЕТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА
    на любимия ни форум в
    БУРГАС,МОРЕТО И НЕГОВИТЕ ГОБЛЕНАРИ

    Срещата ще се проведе на 06-07 октомври в хотел "АКВА" с начален час 13.00 часа
    ЦЕНИ ЗА УЧАСТИЕ,НОЩУВКА И ВЕЧЕРЯ
    1. Нощувка
    - единична стандартна стая - 50 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса
    - двойна стандартна стая - 60 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса

    2. Ползване на зала - 2лв
    3. Кафе пауза - 4лв
    3. Вечеря - 25 лв

    Изложба на нашите гоблени - до 3 броя (без значение дали са рамкирани или не)

    Молим, всички желаещи да заявявят своето участие тук и да изпратят имена и ника, с който са регистрирани във форума на e-mail swetla_wp@abv.bg

    Очакваме ви с нетърпение
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #162

    Подразбиране

    Момичета от Русе, не щете ли пак една срещичка, нова съм тук и не знам как стоят нещата

  13. #163

    Подразбиране

    Пак да повдигна въпроса , в момента във фейсбук правим малка организация. Ще се радвам от сърце ,ако отново тези срещи се подновят. Мили колеги и колежки , каня ви на среща на 6юли от 15.00часа в сладкарница "Неделя".

  14. #164

    Подразбиране

    То май само аз си пиша ,но да постна малко снимки от нашето събиране

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •