Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Показване на 166 до 179 от 179
  1. #166

    Подразбиране

    Ани да взема да попиша и аз малко, може пък някой да прочете за срещите.

  2. #167

    Подразбиране

    Юле ,време беше да признаете ,че почитате тук от време на време

  3. #168

    Подразбиране

    Какви сме хубавици тук

  4. #169
    Активност
    с. Николово, обл. Русе
     
    2 Мнения
     

    Подразбиране

    Здравейте, аз само чета в този форум и се радвам на Вашите срещи, тъй като винаги ги изпускам. От известно време обаче влизам в сайта по-често и се надявам при някоя от следващите срещи да се присъединя към Вас.

  5. #170

    Подразбиране

    Ще се радваме да се запознаем , а и Николово е ей тук , имаме си и колежка там ....

  6. #171

    Подразбиране

    На 9 Ноември среща в сладкарница Неделя от 15.00

  7. #172

    Подразбиране

    нова съм във форума, няма да изпусна срещата, ще дойда за да се запозная с Вас, творци на красотата и изкуството

  8. #173

    Подразбиране

    Искрено се надявам ,че се чувстваше приятно сред нас

  9. #174

    Подразбиране

    Много ми е приятно на срещите.Колкото повече ви опознавам момичета,толкова ми е по хубаво с вас.

  10. #175

    Подразбиране

    Дари, присъединявам се към твоето мнение Съжалявам , че пропуснах срещата на 9.11.2014 , но на следващата на всяка цена ще дойда, очаквам с нетърпение да се срещнем пак, радвам се че Ви има , момичета!

  11. #176
    Активност
    с. Николово, обл. Русе
     
    2 Мнения
     

    Подразбиране

    Много съжалявам, че не успях да дойда на 09.11. Обаче нямам нищо против колежката от Николово да се свърже с мен на ЛС и да разменим координати. Нека да се чувства поканена на гости - през почивните дни съм си вкъщи. Живеем само нашето семейство и ако две хлапета не я притесняват да заповяда. Много ще се радвам.

  12. #177

    Подразбиране

    Лека-полека ще се събираме все повече и повече .Срещите са страхотни и чакам всяка следваща с нетърпение .

  13. #178

    Подразбиране

    На 30 Ноември от 15.00 часа "ти етаж Сити Роял Център ,заповядайте!

  14. #179

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте , ето линк към нашия албум със срещите. Ако някой проявява интерес от Русе или региона може да се свърже с нас и запознае https://www.facebook.com/ani.marinov...=3&pnref=story

Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •