Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 179
  1. #16

    Подразбиране

    Мн ми хареса на мен тази Перла,И аз идвам...

  2. #17

    Подразбиране

    Момичета, пуснах лични съобщения на всеки, за когото се сетих. Дано повечето да успеят да дойдат и който има фотоапарат да не забрави да го сложи в чантата си. Носете и повечко гоблени да гледаме. Хайде, до скоро виждане!

  3. #18

    Подразбиране

    здравейте момичета,благодаря за поканата,радвам се че има толкова много съгражданки "болни" от моята болест ако детенцето се оправи до тогава пишете и мене,че няма на кого да я оставя и ще трябва да сме двечките

  4. #19

    Подразбиране

    Вземайте и децата, с тях е по-весело и идвайте.

  5. #20

    Подразбиране

    Ако децата оздравеят, ще дойда. Има малка вероятност да успея.

  6. #21

    Подразбиране

    Браво момичета много се радвам че ще се организираме отново .
    На тези дето съм им болни дечицата много се надявам Бързо да озравеят, че да може майчетата да дойдат.
    Диди аз също писах ЛС на тези дето се сетих само че получих отрицателни отговори но се надявам, че с тия който успеят да дойдат ще си изкараме много добре!!!
    Чакам с нетърпение вече събота
    В крайна сметка си остава.... мястото Перлата, часът 13 в събота 21 февруари.

  7. #22

    Подразбиране

    Много се надявам да мога да дойда.В събота по принцип работя до 14 часа.Има вероятност да почивам,но при нас разбирам чак в петък вечер.Работя в шивашка фирма.Но даже и след работа,ще се опитам да дойда.Предполагам няма да си тръгнете толкова бързо
    Само ако може да ми обясните къде се намира Перлата.

  8. #23

    Подразбиране

    Перлата е на бул. Скобелев, срещу математическата гимназия Баба Тонка в една нова червена сграда. Дано успееш да се включиш.

  9. #24

    Подразбиране СРЕЩА

    Голям съм карък! На 21.02. дъщеря ми има изпит по математика в РУ от 10,00 часа/в Педагогическия в Здравец-Изток/. Не знам дали ще свърши до 13-14 чса, особено ако трябва да чакат за резултати. Дори не съм и казвала, за да не се ядосва и тя. Аз ще ходя да я чакам, защото ще си избира подарък за РД/беше на 18.02./ За всеки случай ще сложа няколко гоблена в чантата и ако успеем ще дойдем.

  10. #25

    Подразбиране

    Цанушка не се притеснявай,свърши си работата,ние пак ще се срещаме,имаме желание и ни е приятно да се виждаме.Изпитът и рожденният ден са по-важни.

  11. #26

    Подразбиране

    момичета,аз няма да успея да дойда,малката още не е добре,а в тоя сняг не ми се рискува да излизаме,че ни е доста далечко тая Перла,весело изкарване и да покажете после снимки

  12. #27

    Smile

    Сега е периода на настинките и вилнее грип - покосени сме от него ,надяваме се за следващата среща на пролет да се видиме от мен и жените от моята група
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  13. #28

    Подразбиране

    аз ще доийда с сигурност ,предполагам пак в залата където бяхме и преди
    обичам красивите неща

  14. #29

    Подразбиране

    Мн ми беше приятно с удолствие пак бих дошла...Пепи мн ти е хубава страничката...,всичко е подбрано с много вкус,мн точно си пасва и е удоволствие да го гледаш на стената.А това е снимката на Дименшънса който бях донесла....и на среща пак...иаз съм със сигурност!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg g.jpg‎ (47.5 KB, 10 показвания)

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    голямо шиене те чака ,
    моля те напиши ми пак маила си да ти пратя розите
    обичам красивите неща

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •