Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 179
  1. #31

    Подразбиране

    Среща №2/21.02.2009г.
    Срещата беше много хубава .... надявам се скоро пак да се съберем
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от maleks : 23.02.2009 в 04:23.

  2. #32

    Подразбиране

    kaliopso Гобленчето ти е страхотно ... надявам се на другата среща пак да го донесеш, че да го видим завършено

  3. #33

    Подразбиране

    момичета,съжалявам че и аз не съм била там,надявам се за следващата среща времето да е хубаво и да няма вече грип и болни деца, а гобленчета не сте ли носили на срещата да се снимате с тях

  4. #34

    Подразбиране

    Благодаря ти Криси...и на мен компанията на всички ми беше приятна,хубаво е че се виждаме... друг път ще донеса нещо по-ушито.....май в последния момент се сетихме да снимаме...малко на бързо,и забравихме да снимаме гобленчетата.
    Редактирано от kaliopso : 22.02.2009 в 20:17.

  5. #35

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ,
    ей че съм карък. Защо ви намирам чак сега?
    Надявам се следващата среща да не я изпусна.

  6. #36

    Подразбиране

    Здравей Spring_melody добре дошла следващата среща ще е скоро така че ще може да се запознаем!!!! Надявам се който да не е успял сега да успее следващият път....

  7. #37

    Smile

    Благодаря за посрещането. Имат ли някаква периодичност тези срещи или просто когато възникне идея ?

  8. #38

    Подразбиране

    Spring_melody обикновенно някой пиши във на тая страничка и ..... така се организираме. Така че може да я проверяваш от време на време и следващият път да не я изпуснеш.

  9. #39

    Подразбиране

    момичета страхотни сте предполагам , че сте си изкарали чудесно аз нали съм си кърък бях на работа и не можах да дойда

  10. #40

    Подразбиране

    Честит празник на всички,

  11. #41

    Подразбиране

    Честит празник и на теб миличка ....... и на всички останали Малко късничко се вписвам

  12. #42

    Подразбиране

    надявах се да има нова среща, но уви още няма обявена дата . Пак ще проверявам.

  13. #43

    Подразбиране

    И аз бих дошла,ако сте свободни и искате може пак да се срещнем.

  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз искам да се запозная с вас, дано имам тази възможност.

Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •