Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 179
  1. #46

    Подразбиране

    ами аз предлагам щом станахме много желаещите за среща да си направим една пак в сабота,на старото място,и аз не съм идвала до сега,но сега имам тази възможност.Така че казвайте искате ли и да се саберем този път повечко,поне сега няма грип и децата са добре

  2. #47

  3. #48

    Подразбиране

    ами аз незнам предния път кой го организира,дали са запазвали маса в Перлата предварително,нека някой от тези които са били нам иналата среща кажат как са процедирали,иначе аз съм на работа до 13h,така че след това мога да дойда,ако има желаещи нека се включат по темата

  4. #49

    Подразбиране

    Здравейте милички .... много ще се радвам да имаме среща Аз бях на предните срещи в Перлата ... не сме запазвали предварително маса просто отиваме и си сядаме като на кафенце. За съжаление тази седмица няма да съм в града, но ако е следващата събота ще дойда с най-голямо удоволствие

  5. #50

    Подразбиране

    И аз съм за една нова среща, но тази събота ще ми бъде трудно. Другата пък е работен ден. Все пак обаче среща трябва да има.

  6. #51

    Подразбиране

    Съжалявам но няма да дойда а ми се искаше,и аз и дъщеря ми се разболяхме от едра щарка

  7. #52

    Unhappy ВАРИЦЕЛА

    Ой така физически гадно не съм се чувствала дори ,маи и на самото раждане..., мн се радвам че ще имам ВЕЧЕ имунитет

  8. #53

    Подразбиране

    Да не те плаша, но има много видове шарки, а ти ще имаш имунитет само към един вид! Чакаме те да оздравееш, за да се срещнем, че без теб няма да е същото. Какво ще кажете да се срещнем в неделя???

  9. #54

  10. #55

    Подразбиране

    Аз мисля че ще намеря време да дойда тази неделя Ще се радвам да се видим отново! На kaliopso :бързо оздравяване на теб и дъщеричката ти

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от diana ivanova Виж мнение
    Да не те плаша, но има много видове шарки, а ти ще имаш имунитет само към един вид! Чакаме те да оздравееш, за да се срещнем, че без теб няма да е същото. Какво ще кажете да се срещнем в неделя???
    ....УВИ да.,сега ги чакам следващите-само да ми дойдат....Детето вече е добре.Ако не изглеждам ужасно и не съм опасна и аз ще дойда.Благодаря за подкрепата.
    P.S. Ама наистина си беше гадна работа...аз нямам ново за показване но кафе в приятна компания си е загуба.... Мн целувки...

  12. #57

    Подразбиране

    Предлагам среща в неделя в 17 ч., може би в Парка.

  13. #58

    Подразбиране

    тази неделя ли,а не може ли да е по-рано,че нали трябва да нагласим децата за празника им

  14. #59

    Подразбиране

    Времето се захлади, така че може и по-рано! За колко часа е новото предложение? Дали да не се спрем на 11 ч.?

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    така като гледам май няма много отзиви за тази неделя,нека всеки даде предожение кога му е удобно и да се съберем повечко хора,така за 2-3 дена не успяхме нищо да направим

Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •