Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 179
  1. #61

    Подразбиране

    Ами аз ще дойда независимо в колко часа дали в 11.00 или 17.00 часа само да се съберем .... дано да дойдат повече хора И само да се разберем къде по - точно в парка да се намерим

  2. #62

    Подразбиране

    момичета за мен е без значение часа само някой да предложи място и дано сме повече

  3. #63

    Подразбиране

    Каква я свършихме? Изложихме се с организацията. Предлагам отсега да заковем една дата, час и място, за да не се изложим пак.

  4. #64

    Подразбиране

    Мили момичета от сега се отписвам...защото после ще излкючат интернета,аз няма да мога имаше усложнения и съм потенциално опасна,предпочитам да не обяснявам с подробности...но знам че ще ви бъде хубаво.А за списанията може да се разберем нещо по-късничко да се видим по някакъв начин.Приятно изкарване-знам че ще бъде таковаВ парка си е за бира...

  5. #65

    Подразбиране

    кога е срещата
    че не съм разбрала и видяла?
    обичам красивите неща

  6. #66

    Подразбиране

    Ами то ще има среща ама все се проваля или отлага нещо ... много сме несериозни ... Така че аз предлагам да се съберем тази събота 6 юни в 17 часа ... и да се чакаме на голямата ваза в парка Отсега да знаем къде и кога и така ще се съберем повече хора мисля!!!! Майчетата ще могат да си вземат и дечицата да побягат малко ... така че който е съгласен да пиши

  7. #67

  8. #68

    Подразбиране

    и аз ще се опитам да дойда с малката, ще нося и фотоапарат

  9. #69

    Подразбиране

    Здравейте, много ми се искаше да дойда и да се запозная с вас, но за съжаление няма да мога. Ще пътувам извън града - за 2 дни до морето . Организирано и планувано е отдавна, много съжалявам. Приятно изкарване. Ще продължавам да ви следя.

  10. #70

    Подразбиране

    Здравейте! Много искам да ви видя но за съжаление съм от 18 часа на работа ако беше по рано или в неделя ... дано за следващата среща да мога да дойда весело изкарване и да покажете снимки
    Редактирано от LENKA : 04.06.2009 в 09:08.

  11. #71

    Подразбиране

    и на мен ми излезе нещо спешно за вечерта,но ако е по-рано към 2h например ще дойда със сигурност

  12. #72

  13. #73

    Подразбиране

    Значи веднага сменяме часа Само да кажа ча в събота го дават топло времето и предлагам да е примерно към 11 часа ако не ви е удобно нека бъде в 14.00 ....

  14. #74

    Подразбиране

    ами аз съм на работа до 13h, и за това предложих 14h, но незнам на вас дали ви е удобен часа

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    на мен и за двата часа ми е удобно , но ако искате да се съобразим с веси и да бъде в 14

Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •