Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 60
  1. #1

    Подразбиране Гобленсет 672

    Преди няколко дни се захванах с този гоблен. Много исках да се пробвам с някой модел на тази фирма. Този пейзаж си го харесах още като го видях. Не съм ушила много, но шия само вечер по 1-2 часа. Започнах го 1:4, защото ми трябваше някакъв голям гоблен за една голяма всекидневна от 35 кв.м. / все още в строеж/. Имам по-малки модели ушити, но в голямата стая се губят. Да видим накрая кой ще изпревари - гоблена или къщата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Имам малко напредък. На фона на целия гоблен не е много, ама засега толкова.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    За почивните дни успях да стигна до тук. Не е голям напредъка, но в тая жега и шиенето не ми спори много.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Ето и следващият лист ушит. На фона на целия гоблен не е много, но с тази пяна доста време загубих. Имаше доста смяна на цветовете. Следващият етап ще е догодина с това темпо


  5. #5

    Подразбиране

    Радвам се, че и на вас ви хареса моят гоблен. Отдавна си го бях набелязала, но имах друго за довършване.
    За малко почивка започнах и един друг модел. Той ми е подарък от една много близка приятелка от форумите. Изненада ме много като ми го изпрати. Българска комплектовка е на Казанлък с конци Puppets. За пръв път шия с тях и за пръв път 1:1. Малко съм ушила засега, но този гоблен ще го ползвам за почивка от големия.


  6. #6

    Подразбиране

    Това е следващият ми етап/лист/. По празниците не ми остана много време за шиене, затова се движа доста бавно. Опитах се да не оставям черти при прехода между страниците.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    С втория модел който шия паралелно съм до тук. С него за пръв път шия 1:1. Винаги съм си мислила, че е много трудно, но се оказа, че не е.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Докато си намеря темата голям зор видях. Отдавна не съм показвала нищо. Ама имам оправдание. Новата ни къща е готова и края на април се нанесохме в нея . Не остана много време за шиене докато наредя всичко по местата. Но сега показвам 2 листа ушити. Долния ред е готов. На горе е по-лесно, че няма много храсти и тревички. Надявам се да си възвърна вече старото темпо.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 11.jpg‎ (81.5 KB, 210 показвания)

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета направо ме е срам. От кога не съм показвала нищо. Ужас. Но лятото почи не съм шила и сега зимата наваксах малко. Остава вече лесната част на гобленсета. Но през това време се наложи да прекъсна малко за един гоблен за подарък. А и сега ще почвам пак един подарък за малкия ми племенник който се роди преди 8 дена. Така че моя пейзаж временно пак ще мине на заден план. Но ще покажа докъде съм го докарала.


  10. #10

    Подразбиране

    Да поизтупам праха от темата. Отдавна не съм показвала докъде съм стигнала. Не е много голям напредъка, но през това време уших и два гоблена за подаръци и затова. Минах по-сложните участъци с короната на дървото и тревата. Надявам се вече по-бързо да върви.


  11. #11

    Подразбиране

    Боже, това е огромен труд! Но си заслужава, гобленът е страхотен!

  12. #12

    Подразбиране

    Та той почти готов! Страхотен пейзаж! Поздравления!!!

  13. #13
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Леле голяма красота е този гоблен направо се влюбих в него. И не много ти остана,още малко и е готов.
    Редактирано от Verche_98 : 11.02.2012 в 19:25.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Невероятен гоблен, браво за труда.

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •