Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 29 от 29
  1. #16

    Подразбиране

    Би ли описала по-добре адреса, защото ако е това, за което аз се сещам жената там работи само с български конци и комплектова гоблените сама.

  2. #17

    Smile

    Цитат Първоначално написано от olera2 Виж мнение
    момичета дмц на страхотна цена от 0.80 стотинки има на парчевич46 в мазетата на блока срещу детската градина зад булбанк
    В кой град????

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Здравей, снеки. Не знам за Стара Загора, но жената в магазина в кв. Дружба говореше, че ще почне да продава на метър, но не зная дали е почнала. Може да провериш там.
    Много ти благодаря в събота ще се прибирам и ще видя.Къде е в Дружба не го зная, ако може някакъв ориентир
    Редактирано от sneki3 : 19.03.2009 в 17:10.

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от slasch Виж мнение
    В кой град????
    Ами темата е "старозагорки помагайте" и аз мисля, че би трябвало да е за Ст. Загора. Но може и да се лъжа?

  5. #20

    Подразбиране

    да в стара загора е, във всички мазета на блока има магазини за дрехи, ветеринарна аптека, в западния ъгъл е магазина за поставяне на рамки, там са конците, продават гоблени за гобленсет по заявки или по ваша идея

  6. #21

    Подразбиране

    Разбрах за къде става въпрос, вчера ходих там. Но обстановката беше толкова мрачна, че дори не разгледах какво точно има, освен рамки. А гоблени все пак не видях. Може би има каталози, от които да поръчаш?

  7. #22

    Подразбиране

    магазини за гоблени и конци има още до къща Гео Милев и в една уличка срещу техникумите,но не и зная името,но...който търси намира

  8. #23

    Подразбиране

    А скоро посещавала ли си ги тези магазинчета?
    Защото този срещу техникумите, ако е същият, за който си мисля (имаше много щампи), се премести в гаражче на Гурко, до офиса на Атака.
    А другият до къща Гео Милев, който е основно за прежди, вече е в кооперацията под стълбите на ул. Парчевич (под главната). За това последното не съм много сигурна - видях жената да продава там (в новата кооперация), но не съм сигурна, че е затворила магазинчето до къща Гео Милев.

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    А скоро посещавала ли си ги тези магазинчета?
    Защото този срещу техникумите, ако е същият, за който си мисля (имаше много щампи), се премести в гаражче на Гурко, до офиса на Атака.
    А другият до къща Гео Милев, който е основно за прежди, вече е в кооперацията под стълбите на ул. Парчевич (под главната). За това последното не съм много сигурна - видях жената да продава там (в новата кооперация), но не съм сигурна, че е затворила магазинчето до къща Гео Милев.
    Да си призная скоро не съм ги посещавала,но преди известно време да,може и да са настъпили промениАз най си харесвам магазина на Алана по Гурко-има си панами,различни видове конци,рамки и готови комплектовки на разни фирми

  10. #25

    Подразбиране

    Може би не е тук мястото, защото няма да питам за конци, но все пак ще питам за Ст. Загора.
    Момичета, знаете ли някъде в града да продават от тези рамчици?

    Има само един размер в магазина на Гурко, но са кръгли и ми идват големи. А на мен ми трябват по-скоро овални.

  11. #26

    Подразбиране

    момичета открих конци на ариадна в стара загора на 0.35 стотинки има ги на Парчевич в мазетата където слагат рамки на редицата където има няколко магазинчета и ветеринарна аптека над детската площадка, предлагат и окомплектовки по ваше желание

  12. #27

    Подразбиране

    Момичета, някъде в Стара Загора продават ли стериопорени топки?Видях,че темичката е за конци,но за да не отварям нова тема,писах тук.
    Редактирано от ata : 22.11.2009 в 18:07.

  13. #28

    Подразбиране

    В магазините за 1 лев има стереопорени коледни топки.Можеш да видиш там дали нещо ще ти хареса.

  14. #29

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Момичета, някъде в Стара Загора продават ли стериопорени топки?Видях,че темичката е за конци,но за да не отварям нова тема,писах тук.
    Ата, не за съжаление. Тези в магазините за 1 лв. не стават. Според сайта на магазин Слънчоглед, имат нещо като представители в Казанлък (най-близо до нас), но аз не съм ходила да видя какво предлагат. Предлагам ти сайта и в контакти мисля, имаше адреса в Казанлък. http://www.slanchogled.com/sunflower...px?pageIndex=0

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •