Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29
  1. #1

    Подразбиране старозагорки помагайте

    помогнете!!! вчера отидох да търся конци от магазинчето до баня пиперка, но вече го няма. освен магазинчето на гурко, къде има на друго място конци дмц и анхор

  2. #2

    Подразбиране

    Вече не помня имената на улиците.Но скоро бях в града.Има магазин с много гоблени в една от уличките на пазара.Може там и да ти помогнат.

  3. #3

    Подразбиране

    Да,на улицата над пазара,срещу детския магазин .Това е след пощата но от другата страна.Продават гоблени на ЛЕНАРТЕ и Милена стил и конци.

  4. #4

    Подразбиране

    В този срещу пощата продават само Ариадна и български конци. ДМЦ и Анхор със сигурност има в магазина на Гурко. За другаде не се сещам.
    Мисля, че Лари говори за магазина от Цар Симеон към пазара, до магазин "Ивис", улицата преди Електродома, но не знам там дали продават конци и какви.

  5. #5

    Подразбиране

    Имаше и един магазин около спирка "Чайка" - не си спомням точно къде, но някъде там - от северната страна на булеварда.

  6. #6

    Подразбиране

    Магазина на спирка Чайка се премести на пресечката на Гурко и Ленин (улицата където се намира Верея) в един малък гараж е.

  7. #7

    Подразбиране

    благодаря на всички. този последният магазин ми беше неизвестен-благодаря ти niata. ще го посетя в най-скоро време.

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, а дали в СтЗ продават български конци и някъде другаде, освен в магазинчето срещу м-н "Бебе", че там ми е много "в тъча", както се казва.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от niata Виж мнение
    Магазина на спирка Чайка се премести на пресечката на Гурко и Ленин (улицата където се намира Верея) в един малък гараж е.
    Срещу офиса на "Газоснабдяване"-гаража е между два блока,малко навътре от улицата.Продават DMC и Ариадна.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Момичета, а дали в СтЗ продават български конци и някъде другаде, освен в магазинчето срещу м-н "Бебе", че там ми е много "в тъча", както се казва.
    На "Гурко" ,не знам номера,в мазето на блока,продава една госпожа,която и комплектова гоблени.Пада се срещу детската градина зад Булбанк.Дано ме разбрахте.

  11. #11

    Подразбиране

    Да, зная го, но не знаех, че продава конци. Благодаря, това ми е по-удобно като място. При първа възможност ще проверя за това, което ми трябва.

  12. #12

    Подразбиране

    ПриветИскам да попитам дали има някъде в Стара Загора магазин където продават конци на метър?

  13. #13

    Подразбиране

    Здравей, снеки. Не знам за Стара Загора, но жената в магазина в кв. Дружба говореше, че ще почне да продава на метър, но не зная дали е почнала. Може да провериш там.

  14. #14

    Подразбиране

    момичета дмц на страхотна цена от 0.80 стотинки има на парчевич46 в мазетата на блока срещу детската градина зад булбанк

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    забравих да кажа че предлагат страхтни окомплектовки на гобленсет и не само на него

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •