Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 122
  1. #1

    Подразбиране моите гоблени

    Малко са но обещавам ще се умножат









  2. #2

    Подразбиране

    Кики ,гоблените ти са страхотни ,продължавай в същия дух и ще се умножат.Не отдавна видях девойката с гълъба в една изложба и много ми харесва.

  3. #3

    Подразбиране

    Ето го Въскресението,много малко съм ушила.Прибирам го за месец (как ли ще издържа )и след това с нова сила
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    След дълго отсъствие,ето ме на линия.Нямам с какво да се похваля.
    Само Молитва за дома и маковете.



    Вчера ги рамкирах.Молитвата ще бъде подарена,на златна сватба

  5. #5

    Подразбиране

    Току що завършен.Още е топъл от гладенето. След Молитва за дома това е следващото изработено с кръстат бод и май се влюбвам в него
    Трябва да прочета некъде ...но къдеза качването на снимки

  6. #6

    Подразбиране

    Всичко, което си изработила е много красиво, но кончето.... направо съм влюбена

  7. #7

    Подразбиране

    И на мен кончето ми харесва. Добре дошла в манячките на кръстатият бод. На мен сега ми е много трудно и бавно става да шия гобленов бод.
    zeza_v@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Мноого ми хареса кончето.За кръстатия бод-откакто го открих не мога да си довърша един започнат 1:1.а за прикачването може да прегледаш тази тема http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7346 -в предпоследния пост съм дала линк за сайт-като се прикачи картинката/картинките под тях има изписани четири надписчета по хоризонтал -чукваш на последния и копираш линковете ,които ти излизат отдолу.След това ги поставяш в поста си.Ако нещо не ти е ясно/не обяснявам много добре/ ми пиши на лични.Писах ти на ЛИЧНИ,но ми изписва нещо на англ.-някакъв проблем-да не ти е пълна кутията/?
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Не съм доволна от резултата.Панамата е тъмна и не можа да изпъкне.
    В магазина не успяха да ми кажат дали има различни нюанси на панама с ламе.Няма значение,решила съм да изработя няколко за подарък.
    Може да опитам на бялата неразграфена българска панама.

  11. #11

    Подразбиране

    чудесни са творбите ти. едно браво от мен. само да ти кажа, че панама с ламе има и в бяло, но девата е станала много симпатична на този фон. това с хиксчетата (аз така ги наричам кръстчетата) е наистина много завладяващо, можеш да продължиш смело с тях, но и гобленовия бод не е за изпускане, още повече ако е на по-едрата панама и го шиеш 1:1 с четири ката конец. поне аз така реших да ушия Зимна нощ (Хитлерова зима), поне така съм я започнала.

  12. #12

    Подразбиране

    Кончето го впрегнах на стената
    Мадонката макар и тъмна ,пак ще я сложа ,все пак ми е първа


    Не знам дали правилно съм поставила снимките

  13. #13

    Подразбиране

    За мен са много хубави
    но като виждам какви красоти се показват във форумчето,направо си умирам от неудобство.Надявам се и аз да успея да увелича бройката макар ,че повечето време май съм пред компа и гледам в захлас вашите творби.

  14. #14
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Мила, Кики, не си само ти пред компа по цял ден! За съжаление и аз само зяпам, а по-малко шия! А имам толкова много започнати, но ме крепи вярата, че все някой ден и те ще бъдат завършени! Успех и на теб!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Току що завършено



    Еее не мога да се науча да качвам снимки.

Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •