Показване на 1 до 15 от 43

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте отново Сетих се че преди време и аз се чудех какво ли ще стане ако се наложи смяна на рамката например ако се счупи и т.н. беше ми и любопитно как ли е прикрепен (поставен) гоблена в самата рамка Едва ли бих го разглобила само за да си задоволя любопитството а и всички гоблени които до сега съм рамкирала са били за подаръци Миналата година със закъснение реших да шия за подарък и се получи така че в последния момент го занесох да го рамкират Казаха ми ден и час и когато отидох тъкмо бяха пристигнали рамките и аз нали си бях със спешна поръчка ми го рамкираха пред очите - много бързо и прецизно Опънаха гобленчето на картонче залепиха с някакви лепенчици стърчащата панама и забиха миниатюрни гвоздейчета в самата рамка И ми споделиха че в Западна Европа имало практика да се изрязва гоблена по рамката но естествено би възпрепятсвало евентуална смяна ако се наложи и че също имали колеги в Бг които също практикували по този начин След всички коментари които прочетох по темата мога само да съм благодарна че съм попаднала на тези хора и искренно ви съчувствам - нямам представа как ще реагирам ако някой ми съсипе дори и най миниатюрното гобленче

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте, имам разни ушити гоблени, но не съм ги окачвала по стените, защото не ми разрешаваха. Но понеже вече са минали годинките и няма как да ме спрат, реших да си рамкирам няколко , нооооооооооо.. това което чета тук.... ужас..
    Но не видях коментари за Мосю Бриколаж (аз съм във Варна), някой правил ли е там рамки. Някой, който в правил тук, може ли да препоръча нещо и дакаже ориентировъчни цени...

  3. #3

    Подразбиране

    От това ателие за рамкиране са много доволни момичетата

    за Варна-
    ул." Кюстенджа" 3, казва се Арт империал,
    телефон- 052/634109.

  4. #4

    Подразбиране

    На Кюстенджа вече я няма галерията, но за сметка на това има една нова на кръстовището на "Битоля" и "Селиолу" и аз съм доста доволна от тях.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •