Искам и аз да спиделя нещо,преди време винаги носех гоблените си за рамкиране на едно определено място,просто имах доверие и не мислех да променям,докато собственика взе да ме послъгва и да ми вдига цените до безобразие..а уж ми правел отстъпка,търпях до определен момент и накрая реших да рискувам на друго място,беше ред да рамкирам Мадам Помпадур,големичък и труден гоблен,отидох в един безистен на Пиротска,давам го,казват ми кога да си го взема,но..без никаква бележка или каквото и да било,просто трябваше да го оставя и да си ходя,а като дойде време да го взимам как точно ще докажа че изобщо съм оставила нещо за рамкиране..излязох и като се позамислих за това ми стана лошо и се върнах да си го прибера веднага,видя ми се много несериозна работа,и какво да правя,отидох пак при онзи подлец,не знам уместно ли е да го споменавам,ама говоря за Златен гоблен на Ботев,там ги давах..но следващите гоблени си ги давам и до днес на друго място,коректни са,правят ги бързо,имат много работа,не взимат много пари за рамки,стига да не някакви много луксозни и дебели,от години само там си ходя и нямам проблем,имам доверие че ще си ги получа,дават и бележка на която пише колко гоблена са и т.н...не че бележката е кой-знае какво но..все пак е повече от нищо,затова се замисляйте когато носите гоблени за рамкиране,аз лично съм доволна до момента,не са ме разочаровали а и продавачките са симпатични и приветливи..дано съм ви била полезна!