Показване на 1 до 15 от 43

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Dima Mineva
    аз лично ходя в галерията на Шипка 6,там има кафе и много ателиета за рамкиране,моите ги нося най-навътре,в дъното ,минаваш през цялото кафене,и най-отзад влизаш,често пъти продавачката е една синеока девойка с черна коса,даже ако искаш мнение относно рамка помага,успех и дано ти хареса мястото!

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря ти за топлите думи,venipetgab!Сега общувам само с хората от форума,защото през живота си не съм попадала на такива истински Човеци! От останалият свят получих само обида и за това се пазя.А ракирането е капчица в морето,то беше миналата година,но е едно от нещата,които обърнаха каруцата.Нали знаеш ,че има хора на които се струпват разни неприятни неща.При мен това е на периоди.В момента съм много щастлива с любимите си хора и хобита.Нямам нужда от други обиди.Мисля позитивно благодарение на наша съфорумка(Гарфиилд),благодарение на която прочетох Джон Кехоу,в последствие и още две книги с такова мислене.Но когато на човек му е писано то просто се случва.Така с това рамкиране,след като ми осакатиха гоблените се научих да си ги рамкирам сама.Което според мен само ми помогна.Както обичам да повтарям цитати на велики хора"Това,което не убива човека,го прави по-силен"

  3. #3

    Подразбиране

    Връщам се отново към тази тема, за да споделя на мен какво ми се случи.Бях споделила,че ще си сменям рамката на Хитлерова зима, която ми е много скъпа заради сантиментален момент. Като го разглобих, се разочаровах, но малко. Бях подготвена за изненади. Целият гоблен беше накован за рамката с поне 100 малки гвоздейчета ( на всеки сантиметър-гвоздейче) Добре.че майсторът беше сложил дебел картон, та е спасил гоблена от ръжда от гвоздеите. После отгоре останалия плат, който се подгъва беше толкова щедро намазан с някакво снежнобяло лепило, че беше станал като рамка и се наложи да скъсам картона, за да го извадя. И гоблена си остана така сгънат. Последва няколкочасово накисване в студена, топла, гореща и не знам още каква вода. Ей, това лепило няма намокряне. След дълготрайно пране с всякакви препарани, каквито се сетите, резултатът е налице- една малка дупка на гоблена ( вероятно от неточно попадение с гвоздей) и няколко пришки по пръстите ми ( от търкането на лепилото). Довечера ще го нося за нова рамка. Е, малко ме е срам заради дупката, ама дано майсторът е печен да я избегне. Нали това е майсторлъка на предишния му колега. Не се наложи да се разделям с любимия си гоблен, то може да ушия нов, но ще е друг сантименталния момент.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Връщам се отново към тази тема, за да споделя на мен какво ми се случи.Бях споделила,че ще си сменям рамката на Хитлерова зима, която ми е много скъпа заради сантиментален момент. Като го разглобих, се разочаровах, но малко. Бях подготвена за изненади. Целият гоблен беше накован за рамката с поне 100 малки гвоздейчета ( на всеки сантиметър-гвоздейче).
    Вени, ето подобие на гърбът на твоя гоблен. Само че това е гоблен на кумата ми. Бършейки праха на гоблена, малката и дъщеря залитнала и се подпряла на стъклото и то се счупило. Когато мъжът ми го отвори да подмени стъклото, не повярвах, че някой може все още да работи така.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •