Нека и аз да споделя нещо В моя град има само едно малко магазинче специално за гоблени конци и рамки поне аз друг не съм вижадала Може би от 5-6 год кажи речи само от там пазарувам и задължително там рамкирам Преди 3 год братовчедка ми поиска да я науча да шие първо уши едно малко момченце и после на един дъх уши и Коне на водопой Дойде време за рамкиране и аз и обясних за моето магазинче където освен качествено работят има и доста голям избор на рамки Казах и също че Конете ще излязат между 20-25лв в зависимост от рамката и разбирасе със специално стъкло Тя ми отговори че и казали за друго място където било по евтино и също качеството било на ниво Отидохме в така наречения магазин който се оказа една барака с дрехи от преди '89год и профилите на рамките бяха точно два модела дебели и тънки в по 5 цвята на кафявото Незнам но аз никога не бих си оставила гоблен там Взеха и 15лв и за двата гоблена След седмица почти разплакана ме извика да видя резултата Рамката на конете освен че не беше лакирана дори не си бяха направили труда да я изшкурят отвсякъде стърчаха малки чепчета а гоблена вътре дори не беше изправен и в единия от ъглите се виждаше сантиметър и нещо от самата панама да не говорим че отзад и бяха залепили парче тапет Всеки път като се сетя се ядосвам и то най-вече на братовчедка ми Третия и гоблен Малката богородица е рамкиран както трябва в моето магазинче
п.п. Извинявам се за романа който написах но много исках да го споделя с хора които ще разберат възмущението ми