Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 43 от 43
  1. #31

    Подразбиране

    Наистина е ужасно някой некадърен "майстор" да съсипе гоблен при рамкиране.Аз съм от малък град и понеже има само едно място за рамкиране на гоблени , а там цените са баснословни ,неволята ме научи сама да се справям с това.Последните два, които сложих в рамка са "Исус чука на вратата" и "Пролет в селото".Рамките ми ги изработиха в Казанлък и съм много доволна.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Връщам се отново към тази тема, за да споделя на мен какво ми се случи.Бях споделила,че ще си сменям рамката на Хитлерова зима, която ми е много скъпа заради сантиментален момент. Като го разглобих, се разочаровах, но малко. Бях подготвена за изненади. Целият гоблен беше накован за рамката с поне 100 малки гвоздейчета ( на всеки сантиметър-гвоздейче).
    Вени, ето подобие на гърбът на твоя гоблен. Само че това е гоблен на кумата ми. Бършейки праха на гоблена, малката и дъщеря залитнала и се подпряла на стъклото и то се счупило. Когато мъжът ми го отвори да подмени стъклото, не повярвах, че някой може все още да работи така.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Подразбиране

    Леле, това е ужасно, ама какво си мислят тези хора, изобщо ли не ги интересува колко труд и любов сме вложили в гоблените си!

  4. #34

    Подразбиране

    Много съм доволна от "Купчийницата" в Пловдив.Намира се в началото на една малка уличка между светофара на Мария Луиза и Понеделник пазара.

  5. #35

    Подразбиране

    Колко взимат за експресна поръчка може да оформим екскурзия до там ....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #36

    Подразбиране

    Момичета а какво правите ако ви вмъкнат във рамката около два пръста шев.Много ме е яд аз имам три такива вече

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Момичета а какво правите ако ви вмъкнат във рамката около два пръста шев.Много ме е яд аз имам три такива вече
    мммм това не ми е ясно ?! какъв шеф са вмъкнали?
    Иначе като го взимаш го оглеждай на място и прави веднага рекламация, естествено не за твоя сметка трябва да оправят нещата ......


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #38

    Подразбиране

    Два пръста от ушитото на гоблена и е смален самия гоблен

  9. #39

    Подразбиране

    Миличка, имаш ли касова бележка за гоблена, на която да пише някакви размери на рамката? Ако имаш, би било хубаво, направо отиваш при тях и спориш черно на бяло. Дори и да нямаш, търси си правото, 2 пръста е ужасно много!!! Не повече от половин сантиметър от всяка страна, просто толкова се подпъхва под рамката стандартно... Дори много гобленари си дошива отстрани по половина сантиметър по тази причина. И да, смени си ателието за рамки, тук сигурно ще има кой да ти препоръча качествено ателие в Елена или някъде наблизо

  10. #40

    Подразбиране

    GILDA,

    Ти да не би да си правиш майтап с нас? Как е възможно все още да не си има спретнала луд скандал? Грабвай гоблена и бегом към ателието....

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    GILDA,

    Ти да не би да си правиш майтап с нас? Как е възможно все още да не си има спретнала луд скандал? Грабвай гоблена и бегом към ателието....


    Ами не ,не съм направила скандал и няма да направя защото рамката ми е без пари ,една приятелка е шефка в един такъв цех за дограма и ми я направи, но ще я сменям не мога да я гледам така, а то се оказа че не е два пръста а гоблена е 47/63 а рамката е точто 40/60 не знам пък кой я е мерил ако направят прозорец със такава разлика..............

  12. #42

    Подразбиране

    трябва да го прерамкирате!

  13. #43

    Подразбиране

    Реклама:
    Винаги търсете информация за фирмите които се каните да ползвате! Винаги!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •