Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 43 от 43

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Леле, това е ужасно, ама какво си мислят тези хора, изобщо ли не ги интересува колко труд и любов сме вложили в гоблените си!

  2. #2

    Подразбиране

    Много съм доволна от "Купчийницата" в Пловдив.Намира се в началото на една малка уличка между светофара на Мария Луиза и Понеделник пазара.

  3. #3

    Подразбиране

    Колко взимат за експресна поръчка може да оформим екскурзия до там ....


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета а какво правите ако ви вмъкнат във рамката около два пръста шев.Много ме е яд аз имам три такива вече

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Момичета а какво правите ако ви вмъкнат във рамката около два пръста шев.Много ме е яд аз имам три такива вече
    мммм това не ми е ясно ?! какъв шеф са вмъкнали?
    Иначе като го взимаш го оглеждай на място и прави веднага рекламация, естествено не за твоя сметка трябва да оправят нещата ......


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Два пръста от ушитото на гоблена и е смален самия гоблен

  7. #7

    Подразбиране

    трябва да го прерамкирате!

  8. #8

    Подразбиране

    Миличка, имаш ли касова бележка за гоблена, на която да пише някакви размери на рамката? Ако имаш, би било хубаво, направо отиваш при тях и спориш черно на бяло. Дори и да нямаш, търси си правото, 2 пръста е ужасно много!!! Не повече от половин сантиметър от всяка страна, просто толкова се подпъхва под рамката стандартно... Дори много гобленари си дошива отстрани по половина сантиметър по тази причина. И да, смени си ателието за рамки, тук сигурно ще има кой да ти препоръча качествено ателие в Елена или някъде наблизо

  9. #9

    Подразбиране

    GILDA,

    Ти да не би да си правиш майтап с нас? Как е възможно все още да не си има спретнала луд скандал? Грабвай гоблена и бегом към ателието....

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    GILDA,

    Ти да не би да си правиш майтап с нас? Как е възможно все още да не си има спретнала луд скандал? Грабвай гоблена и бегом към ателието....


    Ами не ,не съм направила скандал и няма да направя защото рамката ми е без пари ,една приятелка е шефка в един такъв цех за дограма и ми я направи, но ще я сменям не мога да я гледам така, а то се оказа че не е два пръста а гоблена е 47/63 а рамката е точто 40/60 не знам пък кой я е мерил ако направят прозорец със такава разлика..............

  11. #11

    Подразбиране

    Винаги търсете информация за фирмите които се каните да ползвате! Винаги!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •