Показване на 1 до 15 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    В магазина.

    Хм... мислех, че там само преработени, преварени продават, ще проверя...

  2. #2

    Подразбиране прясно мляко и чеснови капки

    В магазина млякото не е варено, а само пастьоризирано, т.е. няма кьорав микроб или вирус. Спокойно можеш да си слагаш чесновите капки в него. А ако толкова държиш на домашно мляко е необходимо да се съобразиш с две много важни неща - здрава ли е кравата и къде е пасла. Дълга работа. А за херпеса никак не се учудвам - чесънът има естествени антибиотици и е извънредно полезен. Херпес също се лекува много успешно със сока от листото на едно растение, наречено Дърво на парите

  3. #3

    Подразбиране

    Sweety, действай смело.Занесла съм си шишенце с капките и в офиса,/нали цял ден съм там/ никой досега не ме е питал, затова съм спокойна.
    Пия капките с мляко от кутия-Фибела, Верея ....каквото има в магазина.
    Галюшка, благодаря за инфото за херпеса, имах такова цвете но ми изсъхна.
    А тези херпеси ме измъчиха 2 години, харесали са си ушите и раменете ми.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Sweety, действай смело.Занесла съм си шишенце с капките и в офиса,/нали цял ден съм там/ никой досега не ме е питал, затова съм спокойна.
    Пия капките с мляко от кутия-Фибела, Верея ....каквото има в магазина.
    Галюшка, благодаря за инфото за херпеса, имах такова цвете но ми изсъхна.
    А тези херпеси ме измъчиха 2 години, харесали са си ушите и раменете ми.
    Сега ми идва на ум, че намерих в нета тема "Прополисът лекува почти всичко". Разтворен в олио, зехтин или спирт, прави филм върху проблемното място. Аз направих такъв с олио за мъжа ми и сега мажа коленете. Клеят съдържал 7 антибиотика. Може да опиташ с маслен разтвор. greeneye:

  5. #5

    Подразбиране

    А откъде се купува спирта и колко градусов трябва да е?

  6. #6

    Подразбиране

    Via13_13 спирта го купих от аптеката, казах че ми трябва за лекарство и жената ми даде 2 шишенца по 100 мл.Не е скъп, нямаше и 2 лв.

    Галюшка ще пробвам и това, дано ми помогне нещо, че са много болезнени тези херпеси и на тези места където ми излизат е много трудно да не ги докосвам.Благодаря ти!

    Сега си правя ударна доза на организма, пия бирена мая, чай от хмел, мляко с мед и масло всяка сутрин, геритамин и ревалид и чесновите капки.Дано ми се укрепи малко организма и да кача някой кг , че имам нужда.
    След тибетската ще пробвам и една рецепта с ракия и дафинови листа против косопада.
    Изобщо побърках се с тези илачиПробвам кой , каквото ми каже
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря много, мисля и аз да пробвам

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •